ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בברלין

החומה נפלה לפני יותר מעשרים שנים, והמסך הוסט: ברלין הפכה להיות יעד תיירותי חם לצעירים, לחובבי אמנות ותרבות ולחובבי היסטוריה. כדי לנוע ממקום למקום, מציעים לכם רכב מהשכרה שיעשיר את חווית הטיול.

מערכת auto1 |05/06/2012 |13:05 צפיות: 14487
seperator

בשנים האחרונות זו הופכת להיות עובדה. יותר מ- 10,000 ישראלים העתיקו את מגוריהם מישראל לכיוון העיר ברלין – דמי המחיה זולים והעיר מפנקת את תושביה בפעילויות תרבותיות מדי יום ולילה. העיר הזו סוחפת אליה עשרות אלפי תיירים ישראליים בשנה, ויש בה גם סטודנטים במקצועות שונים – בעיקר למה שקשור באמנות: אדריכלות, ציור, פיסול, קולנוע ומוסיקה. כשאומרים "עיר" מדובר בקנה מידה שונה ממה שמוכר בישראל – זו מדינה אחת מ- 16 מדינות בגרמניה, העיר הגדולה ביותר בגרמניה עם 3.5 מיליון תושבים ובכך היא נחשבת ל- 8 בגודלה בגרמניה. ומה ניתן לצפות מעיר שקיימת אלפי שנים?

יותר מ- 10,000 ישראלים העתיקו את מגוריהם מישראל לכיוון העיר ברלין
יותר מ- 10,000 ישראלים העתיקו את מגוריהם מישראל לכיוון העיר ברלין

רכב שכור בברלין

כשמבקשים לעשות השכרת רכב בגרמניה, נשאלים אם לקחת את הרכב מנמל התעופה בברלין, ולמעשה ישנם שני נמלי תעופה בעיר, האחד נמצא בטגל או בשונפלד. משניהם ניתן להגיע באמצעות הרכבת אל התחנה המרכזית שבמרכז העיר או לברלינל רינג – הכביש בצורת טבעת שמקיף את ברלין.
עוד לפני ההגעה לעיר, רצוי לדאוג לחבילת השכרת רכב בגרמניה וביטוחים טובים
עוד לפני ההגעה לעיר, רצוי לדאוג לחבילת השכרת רכב בגרמניה וביטוחים טובים

אילו רכבים שוכרים בברלין?

יש קבוצות רכבים שונות שניתן לשכור בעיר – בעיקר רכבים משפחתיים או קומפקטיים. ישנם גם מיניוואנים ורכבי מנהלים למבקשים. בברלין כמו גם ברחבי גרמניה כולה ניתן להשיג גם רכבי מנהלים שאינם יקרים מדי להשכרה.

חבילות השכרת רכבים בגרמניה
עוד לפני ההגעה לעיר, רצוי לדאוג לחבילת השכרת רכב בגרמניה וביטוחים טובים . חשוב לדעת כי בגרמניה ישנם אזורים שמותרים לרכבים ירוקים בלבד, אלו הרכבים שיש עליהם מדבקת UMWELTPLAKETTE – רצוי לדאוג מבעוד מועד לברר איפה תטיילו והאם תזדקקו לכזו מדבקה במסגרת הנסיעה שלכם ברחבי העיר. בנוסף, יש להתעדכן בנוגע לעוד נהלים וחוקים שנקבעו בעיר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות