ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הגיע הזמן לעבור לליסינג

יותר ויותר אנשים נחשפים ליתרונות הליסינג כאמצעי לקניית רכב חדש. מכיוון שהשוק עוד חדש ואנשים רבים עדיין לא מודעים לכל היתרונות שלו, החליט צוות אוטו1 לעשות קצת סדר בלגן.

מערכת auto1 |04/06/2012 |13:05 צפיות: 13819
seperator

אז מה זה בעצם ליסינג? ליסינג הוא פעולת חכירה, ובמקרה שלנו, חכירה של רכב, אשר בסופה עומדת באפשרות החוכר לקנות את הרכב על ידי תוספת ההפרש או שדרוג הרכב. בחכירה של רכב, ישלם החוכר סכום כסף ידוע מראש מדי חודש בחודשו, בתוספת של תשלום ראשוני, כאשר כל אותם התשלומים הולכים לקראת תשלום על הרכב, במילים אחרות, ניתן לראות זאת כמאין פריסה של מחיר הרכב על גבי מספר חודשים (לרוב 36) אשר נקבעו מראש בחוזה מול החברה.

לליסינג יתרונות רבים כאשר הראשון בהם הוא העובדה כי החוכר זוכה לפרוס את מחיר על גבי חודשים רבים
לליסינג יתרונות רבים כאשר הראשון בהם הוא העובדה כי החוכר זוכה לפרוס את מחיר על גבי חודשים רבים

יתרונות הליסינג

לליסינג יתרונות רבים כאשר הראשון בהם הוא העובדה כי החוכר זוכה לפרוס את מחיר על גבי חודשים רבים בתשלומים שווים. פריסה זו מאפשרת לחוכר לנהל את כספו בצורה הולמת יותר. כאמור, יתרון משמעותי נוסף הוא היכולת לשדרג את הרכב ברכב חדש יותר בתום תקופת הליסינג כך שתוכלו תמיד לנהוג ברכב החדש ביותר שיש – נכון, זה כלול בתוספת עלות ההפרש בין שני הרכבים, אך במרבית המיקרים זה משתלם מבחינה כלכלית.
מאז 2010 מחשבים הגופים השונים ברשות המיסים את שווי הרכב באופן אחיד
מאז 2010 מחשבים הגופים השונים ברשות המיסים את שווי הרכב באופן אחיד

סוגי הליסינג

כיום מוצעים שני סוגי ליסינג עיקריים והם ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. ההבדל בין השניים הוא בתוספת על שירותים נלווים, כאשר בליסינג מימוני התשלום החודשי שלכם יורכב אך ורק מתשלום על מחיר הרכב ואילו בליסינג תפעולי התשלום החודשי שלכם יכלול גם שירותים נלווים כגון ביטוח רכב, שירותי גרר וחילוץ, רכב חילופי, הנחות במוסכים ודלק ועוד.

הקלות במס
מאז 2010 מחשבים הגופים השונים ברשות המיסים את שווי הרכב באופן אחיד, והמשמעות היא שכל מס המשולם על ידי שכיר בגין שימוש ברכב עולה. פנייה אל ליסינג מאפשרת לשכיר לרכוש בעצמו רכב חדש, ולקבל מהמעסיק תוספת כספית בהכנסה – המנועה מתשלום מס כך שניתן לחסוך את עלויות מס התפעול.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות