ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב מחברה וותיקה ואמינה

כשכל חברת ליסינג יכולה לשווק את עצמה באופן המועדף עליה לרבות אינטרנט – ולגעת בקהל לקוחות גדול ככל הניתן, רצוי להשען בעיקר על הנתונים היבשים, ולעשות חושבים מאיפה לשכור את הרכב.

מערכת auto1 |03/06/2012 |13:05 צפיות: 13685
seperator

שם טוב משמן טוב, ביטוי שיש לו משמעות רבה גם בתחום הליסינג והשכרות הרכב. שם טוב הוא הוויה שמתגבשת לאורך זמן רב וגם שנים, ולכן, כדי לשכור רכב ממקום כל שהוא, רצוי לעשות זאת מחברת ליסינג אשר צברה ותק.עם הותק, נוצר גושפנקא לאמינות החברה. ותק ואמינות יחדיו יוצרים על פי רוב רשת של סניפים, שמאפשרים ללקוחות רבים יותר את הפריבילגיה ליהנות מהמוצרים ומהשירותים אפילו קרוב יותר לבית.

צי הרכבים של חברת השכרות ותיקה יכולה להציע מעבר לרכב עצמו
צי הרכבים של חברת השכרות ותיקה יכולה להציע מעבר לרכב עצמו

למה כדאי להשכיר רכב מחברת השכרות ותיקה?

חברה ותיקה להשכרות רכבים היא המפתחת על פי רוב תודעת שירות גבוהה. עם היחס האישי שיכול להיות מוענק לכל לקוח – על אף שהוא יכול להיות אחד ממאות לקוחות ארעיים שמגיעים מדי שנה לחברה, אפשר לפתח קשר של לקוח חוזר. חברת השכרות ותיקה תאפשר השכרת רכב בתנאים מועדפים ללקוח, וזאת גם מפני שהיא מחוזקת בגב כלכלי מבוסס לרוב.
בחירת הרכב היא שלב קריטי בעסקה
בחירת הרכב היא שלב קריטי בעסקה

היצע של רכבים חדשים ושירותים

נכון, חברות השכרת רכב בונות ציי רכבים מרכבים חדשים – נעשית השכרת רכב לקהל לקוחות בשיטת הליסינג, אולם צי הרכבים של חברת השכרות ותיקה יכולה להציע מעבר לרכב עצמו – שירותים מותאמים ללקוח, ללא קשר לסוג הרכב שנלקח להשכרה – מרכב קומפקטי ועד לג'יפים ולרכבי מנהלים, מאובזרים ככל שיהיו.

איך לבחור משם רכב?
בחירת הרכב היא שלב קריטי בעסקה, משום שעל פי שווי הרכב העסקה יכולה להתממש. לדוגמה – רכב מנהלים יהיה יקר יותר בעלויות החודשיות מאשר רכב משפחתי, וכך יש להפעיל את השיקולים בבחירת הרכב. בחירת הרכב היא גם פונקציה של הצורך שעולה מן השטח, וכן של סוג העסקה במסגרתה יוצע.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות