ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב באמצעות האינטרנט

האינטרנט נכנס כיום לכל משרד ובית, ועימו גם השירותים ועולם החוויות והאפשרויות שמוצעות ללקוחות. האינטרנט מספק לא רק את המחירים להשכרות רכב, אלא מציע שיטות להשוואת מחירים בתחום.

מערכת auto1 |31/05/2012 |13:05 צפיות: 13725
seperator

בכל יום יכול לעלות לאויר הוירטואלי עוד אתר אינטרנט שעוסק במכירת רכבים, השכרתם וליסינג. מאחורי האתרים הללו יכולים לעמוד באופן ישיר או עקיף חברות ליסינג, שמציעות את מרכולתן לקהל יעד מסוים. בכל אתר בדרך כלל ניתן יהיה להבחין בין מוצרי החברה והשירותים שתספק בתחום, כאשר מרבית חברות הליסינג מציעות כמעט את אותם מוצרים ושירותים, בניואנסים קלים אחת מהשניה. במרבית המקרים, מדובר על הצעות שכדי להרחיב עליהן יש ליצור קשר עם חברת הליסינג עצמה. מצד שני ישנה דרך יעילה יותר מאשר להתקשר עם כל אותן חברות שעומדות מאחורי עשרות אתרי האינטרנט הללו.

מדובר על הצעות שכדי להרחיב עליהן יש ליצור קשר עם חברת הליסינג עצמה
מדובר על הצעות שכדי להרחיב עליהן יש ליצור קשר עם חברת הליסינג עצמה

מגוון אפשרויות השכרה

שוק הליסינג בישראל מציע שלל אפשרויות להשכרת רכב, ושירותים שונים, שנשענים על זמן עסקה – כמו למשל השכרות מיני ליסינג לכמה שעות, השכרות ליום אחד או לכמה ימים וכן השכרות לחודשים רבים ולשנים. ישנם בין סוגי הליסינג גם הבדלים – בין סוגי ליסינג עסקי, או ליסינג פרטי.
שוק הליסינג בישראל מציע שלל אפשרויות להשכרת רכב
שוק הליסינג בישראל מציע שלל אפשרויות להשכרת רכב

לעשות להשכרת רכב בישראל – השוואת מחירים

ראשית, רצוי להבחין מהו השירות והרכב הרצוי בהשכרת רכב, ורק לאחר מכן יש לערוך את ההשוואה. חשוב לקרוא על השוני שבין העסקאות ולבחור בזו שהכי מתאימה ומומלצת, כמו לדוגמה – מה יתאים להשכרת רכב של מספר שבועות.

את מה להשוות בין העסקאות?
רצוי להשוות את השירותים השונים בין החברות, כמו למשל שירותי הביטוח וכמה תשלמו על ביטוח חובה, האם אתם מקבלים גם ביטוח מקיף וצד ג', האם ישנם שירותי חילוץ וגרר ועוד. כמו כן, יש לברר על אילו שירותים בדיוק חברת ההשכרה תחייב אתכם. בלא נתונים אלו, לא ניתן לעשות השוואת מחירים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות