ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בישראל לכולם

מי שמחפש הנחות בהשכרת רכב, ודאי מעוניין להשוות מחירים, ולא רק כדי לדעת שמקבלים את המחיר הזול ביותר, אלא כדי להפוך את ההשכרה למשתלמת אחרי שמיעת כל התנאים המתחרים.

מערכת auto1 |30/05/2012 |13:05 צפיות: 14800
seperator

תחום השכרות רכב וליסינג בישראל אמנם שואב את העקרונות לפיהם הוא פועל על פי שיטות מחוץ לארץ, אולם הוא אינו נופל באיכותו מאותן רשתות בחו"ל. ישנן מספר שיטות כדי להשיג רכבים למטרות מסוימות – כמו למשל שירות השכרת רכב לטווח הזמן הארוך או מיני ליסינג – ליסינג לטווח קצר. לא משנה אם מדובר בהשכרת רכב ליחיד, לזוג או למשפחה ואפילו לעסקים, כל אחד יכול למצוא את התנאים הנוחים לו בעסקת ליסינג, מתוך ידיעה כי ממילא למשכיר אין ממון מספק כדי לרכוש רכב, אלא כדי לשלם תשלומים חודשיים בהתאם לרכב שבחר.

כל אחד יכול למצוא את התנאים הנוחים לו בעסקת ליסינג
כל אחד יכול למצוא את התנאים הנוחים לו בעסקת ליסינג

לבחור את המכונית המתאימה

כדי למצוא בהשכרת רכב איך בוחרים מכונית שכורה, יש לדבוק במטרה. רכב שיצמצם בהוצאות הוא רכב שנחשב לחסכוני בצריכת הדלק, שהביטוח לא ידרוש עבורו מחיר יקר יותר, רכב קומפקטי. אם מדובר בנהג חדש או צעיר, יש לבחור את עסקת ההשכרה המתאימה, משום שזה עלול להוות מגבלה למי ששוכר רכב.
השכרות רכבים הם התשובה למי שצריך להשתמש ברכב לפרויקט נקודתי
השכרות רכבים הם התשובה למי שצריך להשתמש ברכב לפרויקט נקודתי

רכב לבעלי עסקים או לפרטיים

השכרות רכבים הם התשובה למי שצריך להשתמש ברכב לפרויקט נקודתי, או למי שמעוניין להחזיק רכב לאורך זמן רכב ועדיין לא לשלם מחיר מלא עליו. רכב מהשכרה יכול להתאים לבעלי עסקים שמעוניינים ברכבים מסחריים ואפילו רכבי מנוף ומשאיות, או לאנשים פרטיים שזקוקים לרכב לצורך עבודה כעוסק מורשה, נסיעות יום יומיות ארוכות טווח או שמייעלות את הדרך ועוד.

לכמה זמן אפשר לשכור את הרכב?
איך בוחרים מכונית שכורה? לפי ההיצע שיש לאותה עסקת ליסינג. אם אתם מעוניינים לשכור את הרכב לחודשים רבים, עסקת הליסינג תתאים מכיוון שמשלמים פחות באופן יחסי עבור יום השכרה. אם מדובר על שעות, ימים או שבועות – אפשר לפנות להשכרות רכבים רגילות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות