ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איזו עסקת ליסינג הכי מתאימה לך?

עסקי הליסינג בישראל משגשגים וישנן הרבה מאוד חברות ליסינג המציעות מגוון רחב של עסקאות ליסינג המתאימות לכל סוגי הלקוחות והצרכים, קרא ובדוק מהי עסקת הליסינג המתאימה לך

מערכת Auto1 |28/08/2011 |13:05 צפיות: 15266
seperator

מי שנמצא הרבה בכבישים בוודאי נתקל בשילוטי חוצות ובמגרשים שלמים לעסקאות ליסינג. הסיבה לכך היא שעסקי הליסינג פורחים, כשבכל שנה נכנסות עוד ועוד מכוניות ממחזורי ליסינג קודמים. הנתונים מראים שמעל למחצית מהרכבים החדשים בשוק נרכשים בעסקאות ליסינג למיניהן. מצד שני, ישנם רכבים חדשים שממתינים לעסקאות ליסינג – בין אם מתוך עסקת קולקטיב עם חברה מסוימת או ארגון, או בין אם כעסקת ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני לאדם פרטי. יש כמה דברים שבכל זאת חייבים לדעת לפני שעורכים עסקת ליסינג, ועליהם ניתן לקרוא גם פה. 

 
עסקה ארוכת טווח – גירושין ידועים מראש
ללקוח יש את זכות הבחירה, ולכן הוא יוכל לתמרן בין העסקאות בליסינג – תפעולי או מימוני? רכב בליסינג תפעולי יתאים לארגון שיש לו צי רכבים גדול או בינוני והוא מעוניין לפנק את העובדים ברכב מבלי להיות בעליו, להחליף אותו לעתים קרובות ולסדר לעובדים גם תנאים נוחים בשירות מטעם חברת הליסינג. 
 
ליסינג מימוני – נישואין ברי גירושין
הליסינג המימוני הוא חוזה לתקופת זמן ארוכה של כמה שנים ( זה משתנה בין חברת ליסינג אחת לאחרת), ובתום התקופה יוכל המשתמש ברכב לרכוש אותו כשהכסף שכבר שילם עליו מדי חודש יכלל בעסקה, או לעזוב את הרכב לטובת חוזה ליסינג חדש. במהלכה של התקופה הרכב עדיין שייך לחברת הליסינג משום שלא שולם עליו מחיר מלא, והלקוח יהיה אחראי לכל הטיפולים והתשלומים עליו, כאילו היה זה רכבו הפרטי. 
 
רכישה או טרייד אין בסיום השימוש
חברות ליסינג מציעות שירות נוח למדי – טרייד אין לרכב ישן – בין אם זכויות הלקוח נשמרות לו מהעסקה הקודמת של הליסינג המימוני, או בין אם הלקוח הפך להיות בשלב מסוים כבר הבעלים החוקיים של הרכב. בזמן שירצה להחליפו – יקבל את מחיר המחירון עבורו. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות