ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך מוצאים רכב לקנייה יד שניה במצב טוב

השאיפה העיקרית במציאת רכב מיד שניה, היא שהרכב יהיה באמת במצב מצוין. אם אפשר, אז שיהיה נוצץ, מבריק וחד כפי שרכשו אותו בפעם הראשונה. איך מוצאים כזה?

מערכת auto1 |29/05/2012 |13:05 צפיות: 14969
seperator

האפשרות לרכוש רכב חדש אינה נמצאת בידי כולם, ומי שידו אינה משגת מימון לרכב חדש, הרי שהוא יכול לפנות למסגרות נוספות כדי לרכוש רכב שיהיה לרשותו. בזמני מיתון שכאלו, אפילו האפשרות לייבא רכב יבוא אישי יורדת מהפרק, מה גם שזה לא תמיד שווה את כל העיסוק בניירת ובבירוקרטיה. לכן, חלק מהאנשים יעדיפו לקחת הלוואה, חלק אחר – לשכור ישירות את הרכב מחברת הליסינג ולשלם לה בתשלומים חודשיים – והכול בשביל מכונית חדשה לגמרי, או מכונית יד שנייה מליסינג.

האפשרות לרכוש רכב חדש אינה נמצאת בידי כולם
האפשרות לרכוש רכב חדש אינה נמצאת בידי כולם

האם רופאים תמיד שומרים על רכביהם?

נהוג לומר "יד שניה מרופא" כקלישאה לכך, שאותו רופא הוא אדם פדנט ושמרני, בעל ממון שיכול להשקיע ברכב כספי טיפולים קבועים ותקופתיים, אינו מזניח אותו ולא רק שהוא שומר עליו נוצץ, אלא שאין לו קילומטראז' רב (אצל ברי המזל, הרופא לא יהיה גרידי גם בקשר למחיר מכירתו של הרכב). מצד שני, ישנם רופאים שהרכב הוא כלי עבודתם ומתרוצצים ממקום למקום ברחבי הארץ מהבית בדרום עד לבית החולים בצפון. לכן, רופא אינו קנה מידה יעיל.
קניית רכב מחברים וממכרים יכולה להיות אופציה אפשרית
קניית רכב מחברים וממכרים יכולה להיות אופציה אפשרית

לשאול מכרים וחברים

קניית רכב מחברים וממכרים יכולה להיות אופציה אפשרית, אולם פתח לריבים. רכב משומש הוא לפעמים כמו קופסת שוקולדים, ואי אפשר לדעת באמת מה הרכב מחביא לנו להזדמנויות מיוחדות. אם רוכשים רכב מחברים, חשוב לעשות הפרדה, ולבדוק את הרכב טוב- טוב לפני באמצעות לקיחתו למוסך בדיקות מיוחד. אמנם עולה כמה מאות שקלים, אבל שווה את החברות ואת כדאיות הרכישה.

לבדוק במגרשי ליסינג
מכירת רכבים במגרש מכוניות היא אופציה חביבה כדי למצוא מהר רכב מתוך מבחר רב, כשהמאגר משתנה וישנה תחלופה. אפשר לעשות סיבוב הסתכלות אחת לשבוע, ולהיות מוכנים לקחת את הרכב במקום או להזמין אותו (יש שיבקשו מקדמה על כך).

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות