ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפים פרקטיים בעת גישוש אחר חברת השכרת

השכרת רכב היא אופציה נהדרת לאנשים שזקוקים לרכב לתקופה קצרה ומסוימת, החל משעה שעתיים וכלה במספר שבועות. כיום יש חברות רבות שמתחרות על לב הצרכן שמציעות דילים טובים בתחום.

מערכת auto1 |24/05/2012 |13:05 צפיות: 14823
seperator

המטרה העיקרית בעת השכרת רכב כמו בהשכרת כל שירות היא לקבל את השירות והחברה שתיתן תמורה מקסימאלית בעבור המחיר הנמוך ביותר שניתן לשלם. כלומר, להעלות את הערך של השל המוצר בעבור תשלום מינימאלי. על כן, לפני השכרת רכב יש לבצע מחקר מושכל ולהשוות מחירים ושירות בין מספר חברות רכב, יש להשוות את סוגי הרכב שהחברות מציעות, מחירים, תנאים, מוצרים נוספים שהחברות מספקות ועוד. דבר חשוב עד מאוד שיש לתת עליו את הדעת הינו טיב השירות שהחברה מספקת, נושא זה הוא חשוב ביותר ואים להקל בחשיבותו.

חוות דעת בתחום
להמלצות יש משקל רב כמעט בכל תחום, בייחוד במדינתנו הקטנה בה היחסים הם מאוד אישיים בין כולם. בעת חיפוש רכב להשכרה יש להיעזר באנשים שכבר השכירו רכב בעבר, לקבל מהם המלצות היכן להשכיר את הרכב, איזה רכב, באיזה מחיר וכדומה. אין כמו המלצה של חבר או אדם קרוב על מנת לקבל את המידע האמין ביותר אודות השירות אותו מחפשים.

אילו סוגי רכב משכירים ומה ההשכרה כוללת ?
כיום ניתן להשכיר כמעט את כל סוגי הרכב הקיימים. ישנן חברות שמתמחות ברכבי יוקרה, יש כאלו שמתמחות ברכבי ספורט וכדומה. במידה ויש ללקוח העדפה מסוימת לסוג הרכב יש לבחון היטב אילו רכבים מסופקים על ידי כל  אחת מהחברות. את המידע הזה קל לדלות מאתרי האינטרנט של החברות השונות. כמו כן, בעת השכרת הרכב יש לבחון היטב באילו סוגי ביטוח הוא מבוטח ומה הוא מכסה.

איזה רכב להשכיר ?
שאלה זו היא שאלה אישית, כל אחד משכיר רכב לפי צרכיו ויכולתיו. במידה ורוצים להשכיר רכב לצורך העברת דירה, יש להשכיר רכב גדול עם נפח הטענה רב, במידה ורוצים להשכיר רכב לטיול משפחתי, רכב עם מנוע גדול ומקום רב לנוסעים יעשה את העבודה בצורה יפה. יש לבחון כל מקרה לגופו ועל פי זה להתאים את הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות