ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפים מעשיים בעת חיפוש חברות השכרת רכב

השכרות רכבים נשמע נושא עדין למדי למי שעוד לא התנסה – וכורך שאלות והתלבטויות רבות בדרך לפני שמתקשרים להזמין את הרכב. כאן אפשר להצטייד בטיפים מעשיים להשכרה הקרובה.

מערכת auto1 |23/05/2012 |13:05 צפיות: 14772
seperator

נכון, ההצעות אמנם קופצות מכל מקום, וכולן מעוצבות נפלא ובאופן ששובה את העין. מתוך כל ההצעות, איך יודעים לבחור את ההצעה הטובה ביותר? במסגרת הטיפים לצרכנות נבונה, מייעצים שלא ללכת על עסקה שאותה לא תכננו, אלא לפי מה שיתאים לנו לצרכים האישיים או העסקיים, ובכך ניתן לסנן מיד כ- 60% מההצעות. בדרך כלל, המודעות לא מציגות את האותיות הקטנות של העסקה אלא את העיקר או את החידוש שבתחום, ואת האותיות הקטנות בהשכרת רכב יש לברר עצמאית.

אפשר לקבל גם מחברים עצות פרקטיות לתהליך בדיקת חבילות השכרת רכב
אפשר לקבל גם מחברים עצות פרקטיות לתהליך בדיקת חבילות השכרת רכב

למצוא מבצע או חברת השכרות?

יכול להיות שבדיוק כיום החל מבצע מרגש להשכרות רכב כדאיות. רצוי להשוות את המבצע הזה ביחס למה שתוכלו לקבל אצל חברות אחרות מבוססות וותיקות להשכרות רכב וליסינג. רק אם הוא נראה מבצע לא בר סיכון למדי ולא טומן בחובו תנאים שעלולים לייקר את המחיר (זוכרים את האותיות הקטנות?), אז מדובר במבצע אמיתי. הכניסו את כל הנתונים לטבלה והשוו את הפרמטרים באופן מוסדר.
כל רכב שעולה על הכביש חייב להיות מבוטח לפחות בביטוח חובה.
כל רכב שעולה על הכביש חייב להיות מבוטח לפחות בביטוח חובה.

המלצות של חברים ומכרים

אפשר לקבל גם מחברים עצות פרקטיות לתהליך בדיקת חבילות השכרת רכב. חשובה מאוד ההתנהלות בכל חברת השכרה – האם הייתה התנהלות מול חברת ביטוח רכב – ואם כן, האם קיבלו שירות מהיר ואפקטיבי? ניתן לקבל חוות דעת גם באתרי האינטרנט, אולם רצוי לקודם לפנות לחברים שלכם שהינם אובייקטיבים אולי יותר מהתגובות הוירטואליות.

רכבים להשכרה – כיצד הם מבוטחים?
כל רכב שעולה על הכביש חייב להיות מבוטח לפחות בביטוח חובה. עליכם לברר על מי נטל האחריות לבטח את הרכב בביטוחים השונים, ולהגיב בהתאם (לבטח בעצמכם את החסר). תוכלו להחליף ביטוח בתיאום עם חברת ההשכרות מול חברת ביטוח אחרת- במיוחד אם מדובר על השכרה לטווח זמן ארוך.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות