ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחול מידע כללי

אתם נמצאים בחו"ל – לכאורה לא בשטח מוכר וידוע, אולם הרכב שבו אתם נעזרים להגיע ממקום למקום הוא מקור החוויה והביטחון, ולכן רצוי לדעת איך לשכור את הרכב הנכון, מחברת ההשכרות הנכונה ועם העסקה המשתלמת.

מערכת auto1 |23/05/2012 |13:05 צפיות: 14656
seperator

בעסקה הנכונה, לא תיאלצו להחליף את מסלול הנסיעה בשביל עסקה מוצלחת יותר במקום אחר. אילו מצאתם את העסקה המתאימה באותו יעד אליו אתם נוסעים, תוכלו לעשות כאוות נפשכם ובתנאים נוחים. הכוונה היא שתהיו יכולים לקבוע מאיזה סניף לקחת את הרכב, לאיזה סניף להחזיר והכול במחירים נוחים. העסקה הנכונה תכלול גם תנאי ביטוח רכב הוגנים ונוחים. במידה ואתם מעוניינים בביטוח מורחב, תוכלו לקבל אותו בתנאים עדיפים. אלו דברים שיש לדעת עוד לפני עריכת העסקה להשכרת רכב ולליסינג.

כדי שתהיה השכרת רכב בחול בלי הפתעות, רצוי להתייחס לעסקה מההיבט העסקי
כדי שתהיה השכרת רכב בחול בלי הפתעות, רצוי להתייחס לעסקה מההיבט העסקי

רכבים שתוכלו להשיג בעסקה

בדקו אם כל הרכבים שאתם רואים במלאי מעודכנים בזמן אמת, ושתוכלו להזמין אותם גם בדקה התשעים. רצוי להזמין כמה שיותר מוקדם, כדי לשריין לעצמכם את הרכב שאתם רוצים ובמצב הטוב יותר. בדקו איזה מנוע תקבלו וכמה דלק הרכב הזה צורך בנסיעות משולבות. בדרך כלל בוחרים את סוג הרכב בלבד, אולם ככל שמקדימים אפשר לבחור גם את הדגם.
בעסקה הנכונה, לא תיאלצו להחליף את מסלול הנסיעה בשביל עסקה מוצלחת יותר במקום אחר
בעסקה הנכונה, לא תיאלצו להחליף את מסלול הנסיעה בשביל עסקה מוצלחת יותר במקום אחר

האם באמת לקחת את החברה הזולה יותר?

כדי שתהיה השכרת רכב בחול בלי הפתעות, רצוי להתייחס לעסקה מההיבט העסקי – להתייחס לתנאי העסקה ולא למחיר. בדרך כלל, יש לבדוק מישורים שונים וקבועים לפני השכרת הרכב – כמו למשל סוג הרכב, המנוע, הביטוח, התנאים והמגבלות. רק מתוך שלל החברות הטובות ביותר, רצוי לבחור את הזולה.

לבדוק מהם החוקים לנהיגה באותה מדינה
רצוי לבדוק מראש איך מתנהלים על הכבישים באותו יעד – האם מדובר בנתיבים הפוכים לכיוון הנסיעה בישראל? אם כן, רצוי לתרגל זאת עם רכב נוח למדי. כמה קמ"ש מותר בדרכים בין עירוניות ובדרכים עירוניות? לאחר הבירור, תוכלו לנהוג ברכב בהנאה ותוכלו לחסוך טרטור בירוקרטי של קנסות וטפסים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות