ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכישה או השכרה של רכב בארה"ב

טיול גדול בארצות הברית הינו חופשה נהדרת למשפחה עם ילדים או לזוג שרוצה ליסוע ולהתנתק מעט מהווי היומיום. טיול כזה מומלץ לעשות באמצעות רכב וכך להפוך את החוויה למיוחדת.

מערכת auto1 |23/05/2012 |13:05 צפיות: 15260
seperator

כל מי שנוסע לארצות הברית לתקופה של מספר שבועות או חודשים מתלבט בשאלה האם לקנות רכב או להשכיר אחד. לכל אחת מהשיטות יתרונות משלה ויש לבחון היטב כל אחת מהאופציות על מנת להגיע לבחירה המושכלת ביותר, כזו שתביא לעלות המינימאלית אל מול מקסום הרכב והשיטה. החלטה נוספת שצריכה להילקח בחשבון היא איזה רכב לרכוש. מאגר הרכבים הוא בלתי נדלה ויש להתאים את הרכב לצרכי הנוסע.

כל מי שנוסע לארצות הברית לתקופה של מספר שבועות או חודשים מתלבט בשאלה האם לקנות רכב או להשכיר אחד
כל מי שנוסע לארצות הברית לתקופה של מספר שבועות או חודשים מתלבט בשאלה האם לקנות רכב או להשכיר אחד

קניית רכב בארה"ב

לקניית רכב בארצות הברית מספר יתרונות. ככל שתקופת הנסיעה ארוכה יותר כן משתלם לקנות רכב, העלות פר יום יורדת באופן יחסי ועל כן שווה לקנות את הרכב ולא להשכירו ולשלם פר יום שימוש. כמובן שישנם חסרונות לקניית רכב חדש והחיסרון העיקרי הינו קניית הרכב במזומן, לרוב שניית רכב משומש נעשית במזומן ואין אפשרות לפרוס את התשלומים בצורה נוחה, כמוכן רכב משומש לרוב פחות אמין מרכב חדש. חסרון נוסף הוא הדאגה לביטוחים ורישוי באופן עצמאי כמו כן במקרה של תקלות אין את הגב של חברות ההשכרה ויש לדאוג לכל הבעיות באופן עצמאי.
לפניי נסיעה יש לשקול היטב את כל היתרונות והחסרונות של כל שיטה על מנת לקבל את האופציה הטובה ביותר
לפניי נסיעה יש לשקול היטב את כל היתרונות והחסרונות של כל שיטה על מנת לקבל את האופציה הטובה ביותר

השכרת רכב

להשכרת רכב יתרונות רבים, חברות ההשכרה מצוידות ברכבים חדשים שמתוחזקים באופן שוטף ועל כן מצבם לרוב טוב יותר מרכב משומש, כמו כן חברות השכרה דואגות לכל תחום הביטוחים, רישוי וכדומה ועל כן דאגה אחת יורדת מעל גבו של הלקוח. לעיתים חברות השכרה מאפשרות שירותי חילוץ וגרירה ועל כן הרגשת הביטחון היא רבה יותר. החסרון העיקרי של השכרת רכב הוא העלות, במידה ונוסעים לפרק זמן ארוך העלות תיהיה בסופו של דבר גבוהה משמעותית.

לסיכום
לפניי נסיעה יש לשקול היטב את כל היתרונות והחסרונות של כל שיטה על מנת לקבל את האופציה הטובה ביותר. כמו כן ישנם דברים חשובים שיש לזכור לפני נסיעה לחו"ל עם רכב. יש להצטייד עם דרכון בתוקף, רישיון בינלאומי, ביטוח בריאות וחיים ועוד. אין להקל ראש במקרים כאלה, לעיתים דברים שנראים שוליים בתחילה מתבררים כבעלי משמעות בעתיד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות