ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קניית רכב ישירות מליסינג

בעולם של היום, רכישת מוצר מסוים – ובייחוד מוצר יקר יחסית שחושבים על רכישתו מספר פעמים לפני כן מחייבת מחשבה מכוננת שמחלקת את ההתלבטות בין יתרון וחיסרון. אז למה כן לרכוש רכב מליסינג?

מערכת auto1 |22/05/2012 |13:05 צפיות: 15498
seperator

בחיים, ובעיקר בכלכלה מאוזנת, יש צורך לחשב יתרונות כלכליים בצעדים מסוימים אל מול חסרונות. כאשר ברכב עסקינן, יש לקחת בחשבון את מרחב ההוצאות כולן לטווח הזמן הארוך – באופן כולל – כמו גם את ההוצאות שמחולקות לכל חודש בנפרד. נכון, רכב בפני עצמו הינו מלכתחילה הוצאה כלכלית בלתי נמנעת, משום שלאחר הסדרת תנאי אחזקתו – הביטוח, הרישוי והטסט – עדיין ישנן הוצאות שוטפות - כמו דלק, תוספים, תיקונים בלתי צפויים ועוד. עבור מי שמעוניין לרכוש רכב חדש אולם כיסו אינו מאפשר לו, רכישת רכב חדש מליסינג יד שנייה יכול להיות הפיתרון.

מצד שני, כאן אפשר לראות את רמת הבטיחות ברכבי השכרה והתחזוקה שנעשתה ברכב אם יש לו ספר טיפולים
מצד שני, כאן אפשר לראות את רמת הבטיחות ברכבי השכרה והתחזוקה שנעשתה ברכב אם יש לו ספר טיפולים

רכב שכבר עבר בדיקה

נכון, רכבים מליסינג עוברים בדיקה מקדימה לפני שהם עוברים תחת ידו של הלקוח הבוחן. לאחר נסיעת המבחן נכנסים למשרד ודנים על הנתונים היבשים של הרכב. רכב מהשכרה או מליסינג? האם היו תיקוני פחחות וצבע? האם הוחלף המנוע או אחד החלקים הפנימיים שבו? מה איכות הצמיגים, הוישרים? על כל אלו מספרים לכם בשלב זה.
רכבים מליסינג עוברים בדיקה מקדימה לפני שהם עוברים תחת ידו של הלקוח הבוחן
רכבים מליסינג עוברים בדיקה מקדימה לפני שהם עוברים תחת ידו של הלקוח הבוחן

רמת תחזוקה יחסית גבוהה

הרכב הזה אמנם בילה על הכביש תקופה מסוימת ומכוח הנסיבות שוויו ירד במקצת, כמו גם איכות החלקים שמרכיבים אותו. מצד שני, כאן אפשר לראות את רמת הבטיחות ברכבי השכרה והתחזוקה שנעשתה ברכב אם יש לו ספר טיפולים. גם אם לא, רכב שהיה בליסינג, היה במרבית המקרים אצל נהג יחיד במסגרת אחת משתי המסגרות בליסינג. ואם הרכב היה שייך לצי רכבים, כנראה שבמסגרת הליסינג התפעולי הרכב נשלח לטיפולים התקופתיים שלו (שהיו על חשבון חברת הליסינג).

אפשרות לבחור אחת מתוך כמה
אתם בתוך המגרש של מכוניות הליסינג ומרגישים עקצוץ קטן, משום שכל רכב נראה מבריק מזמין? ניתן לבחור אחת מתוך רשימת המכוניות שממתינה לכם שם ומתחלפת באופן קבוע. תוכלו לנסוע עליהן עד שתגבשו עמדה בנושא.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות