ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

תהליך השכרת רכב

הכבישים מלאים באלפי רכבי ליסינג שעולים על הכבישים מדי שנה בשנה. ניתן למצוא קשר בין עליית מחירי המיסוי, הרכבים והדלק ובין כמות רכבי הליסינג המושכרים מדי שנה.

מערכת auto1 |22/05/2012 |13:05 צפיות: 14934
seperator

יש תחרות גדולה בין חברות ליסינג והשכרות רכבים, אשר מורגשת לא רק על פי ההקלה הגדולה שיש לנהגים בכיס מדי חודש, אלא גם על פי מספר רכבי הליסינג. כולם בוחרים היום בשיטת הליסינג, בארץ ובעולם, ויכול להיות שתקופת המיתון הכלכלי שהיה לה הד גדול ברחבי העולם נותנת אותותיה בכך שיחסי רכישת הרכבים השונים השתנו, ובמקומם נכנסו לתמונה רכבי ליסינג – רכבים רבי מכר שמציעים תמורה איכותית לאורך זמן. הרכבים יכולים להיות חדשים לגמרי שעוד לא ראו כביש או רכבים משומשים מהשכרה.

רצוי להבין מה השונה בין התנאים שמוצעים כדי לשכור רכב
רצוי להבין מה השונה בין התנאים שמוצעים כדי לשכור רכב

תנאים להשכרת רכבים

מתוך המון אפשרויות להשכרת רכב בארץ, רצוי להבין מה השונה בין התנאים שמוצעים כדי לשכור רכב. ישנן השכרות לטווח הזמן הקצר והשכרות לטווח הזמן הארך. בטווח זמן קצר – כל 24 שעות שעוברות נחשבות ליום השכרה. על הנהג להיות לפחות בן 21 – ולא נהג חדש. כל נהג פוטנציאלי ברכב צריך להירשם בחברת ההשכרות, לצורך הביטוח.
מתוך המון אפשרויות להשכרת רכב בארץ, רצוי להבין מה השונה בין התנאים שמוצעים כדי לשכור רכב
מתוך המון אפשרויות להשכרת רכב בארץ, רצוי להבין מה השונה בין התנאים שמוצעים כדי לשכור רכב

סוגי ביטוח רכב שונים

גם ברכבים שכורים חייבים בביטוח חובה, כשהתשלום מוטל על כתפיו של השוכר ומגולם במחיר הכולל שהוצע לו. הכיסוי הביטוחי יהיה כפי שהגדירו אותו לפני שקרה מקרה ביטוח. מסיבה זו, יש לדאוג לפוליסת ביטוח רכב – חובה, וגם מקיף וצד ג' – ביטוחים לתקופת זמן קצרה ברכב שכור.

איזה רכב לבחור?
הרכב משתייך לקבוצה שחולקה לפי נפח מנוע וגודל רכב. הרכבים הממוצעים המושכרים הינם מקבוצה 2. אם מדובר בנוסע יחיד ללא דרישות מיוחדות מהרכב, ניתן להסתפק אפילו ברכב קומפקטי וחדיש מהקבוצה הראשונה, דוגמת קיה פיקאנטו, שברולט אוואו, היונדאי גטס או דייהטסו סיריון.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות