ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

משתלם להשכיר רכב

השכרות רכבים הם עסה פונקציונאלית לגמרי, שעניינה לענות על הצרכים של הלקוח. במידה והוא זקוק לרכב באופן מיידי לתקופת זמן ארוכה או קצרה – הפנקס פתוח והרשות נתונה.

מערכת auto1 |22/05/2012 |13:05 צפיות: 14758
seperator

בשנים האחרונות ניתן להצביע על תחרותיות גבוהה יותר בשטח הליסינג והשכרות רכבים, וזה תודות לתרומה של מספר מישורים: המישור הראשון שייך לכניסתן של יותר ויותר חברות ליסינג לשוק מדי שנה, כשכולן "משחקות" על אותו פלח שיווקי של לקוחות, מה שהופך את התחרות ליתרון בידיו של הצרכן הנבון. המישור השני הוא הצורך ברכב חדש שיחליף את הטרנטע הישנה בתנאים אטרקטיביים. השלישי הוא היכולת – אם אנשים יכולים לקבל עסקה בתנאים טובים ומשתלמים, אז אין סיבה שזה לא יקרה, אפילו אם מדובר בתפישה מעט חדשנית יחסית.

בשנים האחרונות ניתן להצביע על תחרותיות גבוהה יותר בשטח הליסינג והשכרות רכבים
בשנים האחרונות ניתן להצביע על תחרותיות גבוהה יותר בשטח הליסינג והשכרות רכבים

כשיש עסקה זמינה ומשתלמת

השיטה בהשוואת מחירים בליסינג מאפשרת לקרוא את המצב של השוק בנושא השכרות רכבים לטווח הזמן הארוך. מי שמתלבט בין שוק הליסינג לפרטיים והלוואות רכב, צריך לברר לא רק אם ישנה מקדמה או לכמה תשלומים המחיר מחולק, אלא מהו אחוז הריבית שתשולם – ובתרגום חופשי – תוספת המחיר שסופגים כדי לחלק לתשלומים כה רבים את המחיר.
אפשר לחלק את עסקת הליסינג לתשלומים שניתן לעמוד בהן בכל חודש וחודש
אפשר לחלק את עסקת הליסינג לתשלומים שניתן לעמוד בהן בכל חודש וחודש

להכניס את האופציה למערכת השיקולים

בתי אב כיום נדרשים לעשות ויתורים ופשרות כדי להשאר ברמה כלכלית מינימלית טובה ומעלה, ועדיין ליהנות מאיכות חיים גבוהה ומנוחות. לכן, במקום לנפץ את קופת החיסכון ולגרום לאבדן התנאים שנצטברו בקופה, אפשר לחלק את עסקת הליסינג לתשלומים שניתן לעמוד בהן בכל חודש וחודש.

איך בודקים מה משתלם?
יש בהשוואת רכבים גורמים שיש להביא בחשבון. חלק מהגורמים הללו תלויים במה שניתן להשיג מחברת הליסינג עצמה – או להציג אותם מול חברת ליסינג אחרת, במטרה להתמקח על המחיר. מסיבה זו, רצוי לעשות את ההשוואה באופן מושכל, ולא רק בין רכבים בחברת ליסינג אחת.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות