ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך לבחור חברת ליסינג?

אחת הדרכים המשתלמות ביותר כיום לרכישת רכב היא דרך חברת ליסינג. שיטת הליסינג בישראל פורחת ויש לכך מספר סיבות מוצדקות ביותר

מערכת Auto1 |24/08/2011 |13:05 צפיות: 15776
seperator

הקונה הממוצע של מכונית חדשה מעדיף כיום לעשות זאת באמצעות חברת ליסינג. התנאים שכנעים מספיק לעשות את העסקה הזו על אף שידוע שהיא עלולה להיות מעט יותר יקרה בחלוקת התשלומים בריבית – הרי ידוע שמישהו חייב ליהנות מהעסקה הזו. מצד שני, לפעמים אין את כל הסכום הנדרש בשביל לשלם בבת אחת לאדם פרטי או לסוכנות רכב שמוכרת רכב חדש וזקוקה לכל הסכום במזומן. כאשר עושים עסק מול חברת ליסינג מקבלים את הרכב כשהוא חדש, ועדיין ניתן להחליף אותו לאחר 3 שנים ולא לשלם על כולו.

הוחלט ליסינג. עכשיו מה?
העסקה המחולקת לעשרות תשלומים שמשתרעים על פני מספר שנים, קושרת את הלקוח עם החברה ואפילו לא מעבירה את שמו של הלקוח על הרכב עד אשר ישלים את סכום התשלום בתום החוזה מעבר למה ששילם בתשלומים. היות והקשר הוא ארוך טווח, רצוי לבנות אתו באופן אמין. עושים בירור השוואת מחירים לליסינג מימוני או תפעולי (כל אחת עסקה פוטנציאלית אחרת) כדי שלא לצאת "פראיירים" מבחינת העסקה.


לברר על החברה
לא קונים עסקת ליסינג כל יום במכולת, ולכן משתלם לעשות כמה בירורים שאמנם יכולים לארוך מעט זמן, אולם הם ישתלמו בסופו של עניין. באותם הבירורים, רצוי לעמוד על אמינות החברה – כמה זמן היא קיימת ומה הדעות השליליות שרווחות על החברה? הרי לכל אחת מהחברות יכולות להיות המלצות טובות. החוכמה היא לדעת עם מה עלולים להתמודד במידה וזה יתברר אחרת.

הקריטריונים לבחירתה של חברת ליסינג
מעבר לבירור ראשוני על חברת הליסינג, חשוב לקרוא את האותיות הקטנות שנמצאות בין השורות בכל חוזה. מהו ההחזר החודשי? האם ניתן "לשבור" חוזה באמצע – ומה הקנס? ניתן לרכוש את הרכב גם בליסינג תפעולי? כמה כסף מוסיפים בתום עסקת ליסינג מימוני (לבדוק אם זה משתלם) ולראות אם יש תוכנית ליסינג בהתאמה אישית.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות