ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב יוקרתי לבעלי עסקים

רכב יוקרה הוא פריבילגיה; לא רק שמחירו הגולמי עומד על מאות אלפי שקלים ואפילו הביטוח עולה אלפי שקלים יותר מביטוח רכב ממוצע, מדובר על רכבים זוללי דלק ומושכי מבטים. האם זה באמת כדאי לאנשי עסקים?

מערכת auto1 |16/05/2012 |13:05 צפיות: 14983
seperator

אנשי עסקים אשר מסוגלים להרשות לעצמם את רכב היוקרה הבא שעומד על הפרק, יכולים להיות הבעלים הישירים של הרכב המפואר שבו הם נוסעים, או פשוט לשכור את הרכב לכמה ימים ואפילו בליסינג. רכב שכזה, למרות עלויות עתק, יכול להיות הגורם המוביל לפתח העסקה הבאה. שותפים לעסק, לקוחות וכל מי שבא במגע עם איש העסקים ודאי מניח כי יש לאותו אדם הון – דבר שיכול למשוך אפילו באמצעות התת מודע אנשים רבים אל תוך עסקאות ביחד איתו או לפחות אל תוך פנטזיה להגיע גם אל קו הסיום עם רכב שרד יוקרתי ומפואר שכזה.

רכבים כמו רכבי פאר ויוקרה יכולים להתאים לאנשי עסקים שיכולים לעמוד בתנאי ההשכרה שיוקצבו להם
רכבים כמו רכבי פאר ויוקרה יכולים להתאים לאנשי עסקים שיכולים לעמוד בתנאי ההשכרה שיוקצבו להם

השכרת רכב לקהל לקוחות מוגדר

רכבים כמו רכבי פאר ויוקרה יכולים להתאים לאנשי עסקים שיכולים לעמוד בתנאי ההשכרה שיוקצבו להם, כולל העמדת האשראי למקרה שזקוקים להשתמש בו מעבר למחיר הראשוני. קהל היעד הזה אשר ממילא חפץ ברכבי פאר, יכול לבחור לא רק בין המותגים אלא גם בין הדגמים של המותגים הללו.
ברכבים מן הסוג הזה דורשים רמת תחזוקה גבוהה במיוחד
ברכבים מן הסוג הזה דורשים רמת תחזוקה גבוהה במיוחד

רמת תחזוקה גבוהה לרכב

ברכבים מן הסוג הזה דורשים רמת תחזוקה גבוהה במיוחד, למרות שמלכתחילה הם עשויים מחומר גלם איכותי ומובחר. התשלום אינו מסתיים לאחר תהליך קניית רכב, אלא שיש להשקיע בו בביטוח, בדלק (אלו מצטיינים במיכלי דלק גדולים ובמנועים "זוללי דלק") וכן בשטיפה מתמדת, בחניות – חניונים ובחניה צמודה גם בבית, בטיפולי תחזוקה תקופתיים ועוד.

לשכור רכב יוקרה מליסינג
בעלי עסקים יכולים לוותר על התענוג שבתשלום ובתחזוקת הרכב עצמו, אלא לקרוא לשירות על פי חוזה ליסינג תפעולי, כך שיבוא נציג לשטוף את הרכב בשטיפת רכבים ולהחזירו, לקחת אותו לטיפול תקופתי ולהחזירו, וכך גם לטסט ולתשלום הרישוי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות