ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארץ - רכב לכל

אוטו הוא המצאה נהדרת שנועדה בעיקר לתרום לנוחות. לאור כ- 150 שנים של התפתחות הרכב המשפחתי, אפשר לומר שהלוקסוס כבר אינו עניין של אמצעים רבים אלא השקעה שסכומיה אינם "בשמיים".

מערכת auto1 |13/05/2012 |13:05 צפיות: 14756
seperator

סביב העולם, אין מקום כמעט שעדיין לא תויר באמצעות רכב. ניתן לומר, כי בכל רחבי העולם האדם בנה כבישים במיוחד כדי לאפשר לרכבים לנסוע על פני תוואי דרך מתוכנן ומוסדר, כשמפעם לפעם הכבישים מתוחזקים ומוחלפים כדי לשמור על בטיחות הנוסעים ועל איכות נסיעה גבוהה. האדם מאכלס את הכבישים הללו ברכבים שכמותם רק הולכת וגדלה מדי שנה. מרוב העושר ברכבים וכמות החכרות שמייצרות ומספקות אותם, נוצרה תחרות בין המותגים, תחרות שמשחקת לידי הרוכשים המאושרים שזוכים למחירים נמוכים באופן יחסי.

בכל רחבי העולם האדם בנה כבישים במיוחד כדי לאפשר לרכבים לנסוע
בכל רחבי העולם האדם בנה כבישים במיוחד כדי לאפשר לרכבים לנסוע

שימוש על בסיס יומי

השימוש ברכב הוא על בסיס יומי, אלא שלאנשים שאין ברשותם רכב, האחזקה היומית עלולה להכביד על הכיס, אם זה באופן תכוף לאורך רוב השנה. עבורם נמצא פיתרון של השכרת רכב – מסלולים קצרי טווח וארוכים יכולים לחסוך כסף לשוכר לאורך זמן.
בסוכנויות השכרת רכב בישראל אפשר למצוא רכבים חדשים
בסוכנויות השכרת רכב בישראל אפשר למצוא רכבים חדשים

מה קורה עם הרכב לאחר תום תקופת השכירות?

בסוכנויות השכרת רכב בישראל אפשר למצוא רכבים חדשים – כלומר בני אפס ועד 3-4 שנים, שמשמשים להשכרות ולליסינג. במידה והרכב הגיע לגיל 3-4 שנים, הבעלים שלו – חברת ההשכרה – מוכרים אותו בתור אופציה נוחה וזולה יותר למעוניינים, וכן בתנאי תשלום נוחים. ישנו בנוסף מסלול ליסינג מימוני, שבו ניתן לרכוש את הרכב הזה לאחר תום תקופת ההשכרה, כשיד אחרים לא נסעה בו לפני השוכר הנוכחי.

ירידה עתידית במספר כלי הרכב?
יתכן מאוד, כי לאחר עליה משמעותית בכמות כלי הרכב שעל הכביש תבוא הירידה. התייקרות משאבים כמו דלק, שיפור שירותי התחבורה הציבורית וכן טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לאנשים להשאר ולעבוד מביתם – אלו חלק מהסיבות לאפשריות לכך שמספר הרכבים על הכביש ירד, וכשיהיה צורך הרכב, הפתרון יהיה השכרה על בסיס קבוע או יומי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות