ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

האותיות הקטנות בהשכרת רכב

כמו בכל הסכם, חשוב מאוד לשים לב לאותיות הקטנות אשר עלולות בעתיד להיות מתורגמים לסכומים גדולים. במאמר זה ננסה לעזור לכם לפני שאתם פונים להשכיר רכב.

מערכת auto1 |10/05/2012 |13:05 צפיות: 14928
seperator

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא הגבלת הקילומטראז' – דבר זה נפוץ מאוד בקרב חברות ההשכרה אך אינו כה נפוץ בקרב האנשים אשר מעוניינים להשכיר – ובעיקר אם זה הפעם הראשונה שלהם. דבר זה נועד להגן על חברת ההשכרה מפני שימוש חריג ברכב עלמנת שהוא יגיע תקין ככל שניתן לחברה. כמו כן, חשוב לדעת כי ניתן לנהל משא ומתן בנוגע לסעיף, כך שניתן להאריך את ההגבלה או להוריד את הקנס.

האותיות הקטנות בהשכרת רכב
האותיות הקטנות בהשכרת רכב

שעה ומקום

שני סעיפים אלו, אשר הולכים יד ביד מדברים על שעת החזרת הרכב והמקום אליו צריך להחזיר את הרכב. חברות השכרת רכב עובדות סביב השעון ומחזיקות בלו"ז צפוף מאוד בכל הנוגע לרכבים שלהם, כך שאם לא תחזירו את הרכב במועד שנקבע מראש ולמקום המיועד, תאלצו לשלם קנס. גם כאן ניתן לנהל מו"מ עם חברת השכרה ובפרט על מקום ההחזרה – לעיתים הסוכניות הגדולות מאפשרות ללקחותיהם להחזיר את הרכב בכל אחד מסניפיהם ולא רק מהסניף בו נשכר הרכב.
הדבר הבא שיש לבדוק הוא נושא ביטוח רכב
הדבר הבא שיש לבדוק הוא נושא ביטוח רכב

ביטוחים

הדבר הבא שיש לבדוק הוא נושא ביטוח רכב. הסעיפים שיש להסתכל עליהם הם עלות ההשתתפות העצמית וסעיפי כיסוי הביטוח. כאמור, חשוב מאוד להיות מודעים למגבלות הביטוח – מתי אפשר ואי אפשר להפעילו ובכל לנסות להימנע ככל האפשר מכניסה למצבים שעלולים להזיק לרכב בצורה כזו שהביטוח אינו מכסה אתכם. כמו כן, חשוב מאוד לברר מהו גבוה דמי ההשתתפות העצמית ולשאול את עצמכם האם אתם מוכנים לכך כלכלית.

דברים נוספים
שלושת הדברים שנאמרו  הם הדברים העיקריים אך לא היחידים, ישנם דברים רבים נוספים שיש לשים לב אליהם כגון: נסיעה בכביש 6, התנהלות במקרה של דוחות, מיכל הדלק – באיזה מצב יש להחזירו, יש לוודא שהקילומטראז שיש ברכב תואם לזה שעל כרטיס הרכב ועוד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות