ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מקורות מימון לרכב

בשלבי ההקמה של עסק מציאת מקורות מימון הם קריטיים. באמצעות מימון לרכב ניתן לרכוש צי של רכבים לעסק מבלי להסתבך בחובות או הוצאות מיותרות

מערכת Auto1 |23/08/2011 |13:05 צפיות: 15253
seperator

כל מי שמקים או הקים בעבר עסק פרטי מכיר בוודאי את הצורך במציאת מקורות מימון לשלבי ההקמה של העסק. עסק בשלבי ההקמה שלו זקוק למקורות מימון משום שעל מנת להתחיל להרוויח כסף יש להניח את התשתית הראשונית. בשלב הזה העסק עדיין לא רווחי ואין תזרים של כספים פנימה. חלק מהתשתית הדרושה לכל עסק היא הקמה של צי רכבים שישמשו את העסק למטרותיו השונות ויעזרו לו להתחיל להכניס מזומנים פנימה, אולם הקמת צי רכב דורשת הון משמעותי מאוד.

כיצד מקימים צי רכב לעסק?
על מנת להקים צי רכב לעסק יש למצוא מקורות מימון. המחשבה הראשונה שעולה בראשו של כל מי שזקוק למקורות מימון היא לגשת לבנק ולבקש הלוואה, אולם בתחום הרכב ישנן אופציות חילופיות המעניקות תנאים טובים היותר המאפשרות לנו להקים צי רכבים לעסק בהשקעה ראשונית נמוכה ובהסדרי תשלומים נוחים עד להתייצבות העסק. חברות ליסינג רבות מציעות אפשרויות מימון לרכב בתנאים טובים.

מה היתרון של שיטת הליסינג?
הדרך המשתלמת ביותר להשיג מימון רכב היא דרך חברות הליסינג השונות המציעות שיטות שונות של ליסינג לעסקים כגון ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי. מדובר בשיטה כל לך פופולארית ומשתלמת עד כי יותר ממחצית מכלל הרכבים הנוסעים על גבי כבישי ישראל נרכשו מחברות הליסינג בשיטות הליסינג השונות.

מדוע ליסינג עדיף על הלוואה בנקאית?
שיטת הליסינג עדיפה על פני ההלוואה הבנקאית משום שהיא אינה מצריכה עירבונות או בטחונות כנגד העסקה. הרכב עצמו משמש כבטחון להחזרת ההלוואה, והעסק אינו מותח את מסגרת האשראי שלו, ויכול להפנות אותה לעבר אפיקים אחרים חשובים לא פחות להתפתחותו ושרידותו. בנוסף לכך, חברות הליסינג מעניקות תנאים נוחים יותר להחזר, ואפילו הנחות גבוהות על אפשרויות רכישה עתידיות של הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות