ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה חשוב לבדוק לפני השכרת רכב לטיול

רכבים שמשכירים לטיול הם האופציה הנוחה יותר לטיולים שמתוכננים בארץ ובחו"ל, גם אם כבר יש רכב פרטי שנמצא בחניה בבית. עולם הפריבילגיות בהשכרת רכב נפתח גם לטיילים ולתיירים שרוצים להוסיף עניין ויעילות בטיול.

מערכת auto1 |10/05/2012 |13:05 צפיות: 14796
seperator

רכב הוא כלי שמאפשר להגשים את המטרות שלנו, השכרתו של רכב לצורכי טיול עונה על צרכים שונים, אפילו אם קיים כבר רכב פרטי בנמצא. הרכב השכור יכול לחסוך את שחיקת הרכב או לכלוכו, לבזבז פחות דלק אם מדובר בסוג רכב שכזה, הוא יכול לעלות במתלולים שונים ולהראות ביצועי שטח, יכול להכיל מספר גדול יותר של מושבים כדי לצאת ברכב אחד שבו כולם נמצאים ביחד, יכול לשמש כמתקן לשינה ולמנוחה במרחב הסלון הגדול, להכניס יותר ציוד בתא המטען ועוד.

רכב הוא כלי שמאפשר להגשים את המטרות שלנו
רכב הוא כלי שמאפשר להגשים את המטרות שלנו

השכרת רכב עם משפחה לטיול

משפחה שנוסעת לטיול נוטה להתארגן או לפחות לתכנן זמן מה מראש את הטיול כך שיתבצע על הצד הטוב ביותר: מפה ותוואי, בתי מלון או מקום לתקיעת יתדות לאוהלים, מסעדות או כלי נופש וקמפינג כדי להכין מאכלים בטבע ועוד. אל הרשימה הזו, מוסיפים רכב מהשכרה – גם אם ההשכרה היא על בסיס יומי.
חשוב לברר על צריכת הדלק שלו
חשוב לברר על צריכת הדלק שלו

מה לבדוק לפני שבוחרים את הרכב?

חשוב לברר לפני כן אם זו השכרת רכב עם גיר ידני או אוטומטי, מאיפה ניתן לאסוף אותו ולאיפה ניתן להחזיר – אם החזרתו לסניף אחר בארץ עלול לעלות יותר כסף, בכמה דלק הרכב הזה משתמש ל- 100 קילומטרים – ואת זה אפשר לגלות תוך בירור עצמאי. חשוב לבדוק מה נפח תא המטען ואם תרצו, קחו לסיבוב מבחן מהסוכנות.

גאדג'טים – מה היינו עושים בלעדיהם?
ישנם חידושים והמצאות שאתם שואלים את עצמכם בוודאי מה היינו עושים בעידן שקדם להם. לדוגמה – GPS – מערכת לניווט בכבישי ישראל ממקום למקום – גם בכבישים הנידחים ביותר, או מסכי DVD לילדים, כדי שיהיה מעט שקט במהלך הנסיעה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות