ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפים להשכרת רכבי 4X4 בארץ ובחו"ל

רכבי שטח – כביש תפסו נפח של ממש בתקופה האחרונה על פני הכבישים (ניתן לומר כאן שאלו רכבים שמשמשים יותר לכביש). איך לבחור רכב 4X4 שיסיע אתכם בסטייל בארץ או בחו"ל?

מערכת auto1 |09/05/2012 |13:05 צפיות: 15306
seperator

אם אתם מקהל אוהבי הסיכונים – וממילא אפשר להבין שאתם הולכים על רכב שאינו שגרתי, אפשר לפחות להבטיח כי אתם תקבלו את הרכב שאותו אתם בחרתם מראש ואת הטוב ביותר מכל המבחר. ניתן להשיג רכבים שכאלו כבר בהתקשרות מקדימה עם חברת השכרת רכבים וליסינג שפועלת מהארץ, או להשיג דיל משתלם כפי שמוצעים כיום במגוון אתרי קופונים ומכירות. האינטראקציה בשלב מוקדם של תכנון הנסיעה עשויה להביא לכם את הרכב הטוב ביותר במבחר, בין אם זה בארץ או בחו"ל.

רכבי שטח ידועים ביתרון הגיר הידני שלהם
רכבי שטח ידועים ביתרון הגיר הידני שלהם

האם אתם נוהגים באמת בשטח?

סביר להניח שאתם יודעים בדיוק מה שאתם רוצים, בעיקר אם אתם בעלי ניסיון בנהיגת שטח. על מנת לבצע השכרת רכב למטרות טיולים בשטח עם "מפלצת שטח" שתעמיק איתכם לתוך נבכי ונפתולי הדרך כפי שרכב רגיל לא מסוגל לעשות, רצוי לפנות לחברת השכרות מיוחדת שיש לה הקשרים המתאימים כדי לסדר לכם את הרכב שבו אתם חושקים עם כל האבזור הדרוש לתנאי שטח רכים, בינוניים וקשים.
סביר להניח שאתם יודעים בדיוק מה שאתם רוצים, בעיקר אם אתם בעלי ניסיון בנהיגת שטח
סביר להניח שאתם יודעים בדיוק מה שאתם רוצים, בעיקר אם אתם בעלי ניסיון בנהיגת שטח

רכב עם גיר ידני או לא?

רכבי שטח ידועים ביתרון הגיר הידני שלהם, עבור מי שאוהב לחוש את השטח בכל רמ"ח האיברים, ולהתמסר לחווית הנהיגה עד הסוף. כיום כמובן שישנן מערכות מיוחדות להנעה בשטח, אולם הסגנונות השונים של הרכבים ושל היכולת שלהם מובילים אתכם לחשב מחדש אם כדאי השכרת רכב עם גיר ידני או אוטומטי.

באיזה אזור אתם רוצים לנהוג בעולם?
חברות הרכבים מייצרות רכבים שונים לכל חבל ארץ, על פי הצורך של האוכלוסיה המקומית ודרישות שעולות מעל פני השטח. אילו אתם מעוניינים לעשות טיול שטח באזורים ביבשת אוסטרליה, ניו זילנד או ארצות הברית, זה יהיה שונה – לפחות הדגם במרבית המקרים -  מאשר לשכור רכב באירופה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות