ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב למנהלים

על מנת לשדר הצלחה על פי הרכב שבו אתם נוסעים, לא צריך אמנם להיות מנהל – אלא הרכב שבו אתם נוסעים יכול לענות להגדרה "רכב מנהלים". ההגדרה הזו אומרת הכול – היוקרה, הרושם, הנוחות והדרך להצלחה.

מערכת auto1 |09/05/2012 |13:05 צפיות: 14698
seperator

רכב מנהלים זכה לכינוי שלו, בעיקר משום שהינו דרגה אחת למעלה מרכב משפחתי. מדובר על רכב שנראה מעט כמו רכב משפחתי, אולם המימדים שלו, רמת האבזור, הבטיחות והיוקרה שהוא ישדר אפילו על פי שם המותג בלבד – אלו מתארים רכב שהוא ברמה אחת יותר גבוהה מזו של רכב משפחתי. מעל כל אלו נמצא כמובן המחיר. מחיר שיקר יותר מרכב משפחתי ממוצע, או יותר נכון שווי המחיר מכניס אותו לקבוצה גבוהה יותר של מכוניות. מצד אחד, זה יכול להיות הפריט המשלים להופעה המשכנעת שלכם למכירת העסקה. מצד שני, אתם יכולים לשכור אותו באופן נקודתי ולחסוך כספים ברכישתו.

כאשר פונים לסוכנות להשכרת רכבים, אפשר למצוא לפחות שתי שיטות להשכרת רכבי מנהלים
כאשר פונים לסוכנות להשכרת רכבים, אפשר למצוא לפחות שתי שיטות להשכרת רכבי מנהלים

היכן להשכיר רכב לעסקים?

כדי לשכור רכב מתאים, זה אומר גם לענות לדרישות על פי המגבלות הקיימות, כשבראשן כמובן עומדת מגבלת המחיר. מכיוון שמראש מדובר על רכב שמחירו העקרוני ושוויו בחנות גבוה יותר מזה של משפחתית, הרי שהשכרת רכב היא פיתרון שימושי; הליסינג מאפשר שימוש ארוך טווח ברכב שאפילו לא משולם עליו מלוא המחיר.
כדי לשכור רכב מתאים, זה אומר גם לענות לדרישות על פי המגבלות הקיימות
כדי לשכור רכב מתאים, זה אומר גם לענות לדרישות על פי המגבלות הקיימות

לשכור רכב באמצעות ליסינג

כאשר פונים לסוכנות להשכרת רכבים, אפשר למצוא לפחות שתי שיטות להשכרת רכבי מנהלים. אחת השיטות היא השכרת רכב בליסינג תפעולי, השניה זה השכרת רכב בליסינג מימוני. הבחירה באחת השיטות תלויה במטרה: ליסינג תפעולי משתלם פיננסית לעסקים, בעוד המימוני יתאים למי שרכישת הרכב מסתמנת ברקע.

לשלם על הרכב מעט פחות מהמחיר הראשוני שלו
בליסינג מימוני מקבלים הצעת מחיר כוללת לכל תקופת ההשכרה. המחיר הזה אמנם צמוד לריביות כשהאחוזים נקבעים מראש ותלויים בשינויים שבמשק, אולם את המחיר מחלקים לתשלומים – אורך תקופת התשלומים ארוך כאורך תקופת הליסינג בדרך כלל. מחיר ההשכרה נמוך יותר ממחירו הכולל של הרכב, וניתן להפוך את הליך ההשכרה לרכישה אילו סוכם על כך מראש ותוך השלמת הסכום החסר בתום תקופת השכירות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות