ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחו"ל - רישיון ונהלים

השימוש ברכב הפך להיות עניין שבהרגל – כמו בארץ גם בחו"ל, קשה מאוד לוותר על הנוחות שבעניין. מה צריך לדעת לגבי רישיון ונהלים?

מערכת auto1 |07/05/2012 |13:05 צפיות: 14728
seperator

בנסיעה לחו"ל מרבית הנוסעים הפכו את הברור לגבי רכבי השכרה לפק"ל קבוע. סביר להניח שאתם מעדיפים את הנחת שבשירותים הצמודים של רכב מושכר, לעומת השירותים המגבילים של תחבורה ציבורית או טרמפים. אתם יכולים לפנטז על השכרת רכב לזמן קצר של רכב החלומות שלכם וכך להפוך את ירח הדבש לחלומי, ותוכלו לנסוע לפגישת העסקים ברכב שיכול לסגור לכם את העסקה הבאה. אולם עד שלא תקיימו את כל הנהלים – לא תוכלו לקבל את המפתחות של הרכב לידיים, או שפשוט תהיו מוגבלים בנהיגה במחוזות מסוימים.

רצוי לעשות את ההזמנה כבר בארץ על מנת לחסוך אי נעימויות
רצוי לעשות את ההזמנה כבר בארץ על מנת לחסוך אי נעימויות

השכרת רכב בחו"ל – מידע שימושי למתחילים

הגיל המינימלי לנהיגה בחו"ל משנה היטב את פני התמונה. כשבארץ הגיל הוא 17, עדיין ישנם מקומות שבהם השכרת רכבים יכולה להתחיל מגיל 18, או מגיל 21. שימוש לב- זה יכול להיות עניין של ביטוח, ולכן רצוי לברר גם לגבי חברות ביטוח ומחירים לביטוח רכב,. חשוב להכין במקביל לרישיון הנהיגה המקומי גם רישיון נהיגה בין לאומי אותו ניתן לעשות בסניפים שונים של משרד הרישוי.
בנסיעה לחו
בנסיעה לחו"ל מרבית הנוסעים הפכו את הברור לגבי רכבי השכרה לפק"ל קבוע

להתקשר, לברר – ולהזמין רכב!

רצוי לעשות את ההזמנה כבר בארץ על מנת לחסוך אי נעימויות שנובעות מקצרים בתקשורת ובעיות שפה עקב שירות בשפה אחרת. כך, ניתן להבטיח שהרכב ימתין לכם בשדה התעופה ללא תורים, ויסיע אתכם לאן שאתם צריכים – הרי בדרך כלל מדובר על גמיעת מרחקים לא מעטים מן השדה ועד ליעד הסופי של הנופש או למטרת הטיול.

נוהלי השכרה וליסינג משתנים
אם בכל מקרה התעקשתם על שכירת רכב מרשת מקומית או כשאתם כבר שם, חשוב מאוד לקרוא את האותיות הקטנות שבחוזה. האם אתם יכולים לעבור במעברים בין הגבולות, מה כולל הביטוח, ומהם נוהלי ההשכרה האחרים? יש לעדכן את חברת ההשכרה בכל שינוי בתוכנית.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות