ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בטיחותי

כאשר הגורם המרכזי לתאונות דרכים הוא המוטיב האנושי, חשוב לדאוג שלפחות הרכב בו נוסעים יהיה בטיחותי. רכבים שאינם בטיחותיים אמנם לא מורשים לעלות על הכבישים, אולם גם בין הקיימים ישנם בטיחותיים יותר או פחות.

מערכת auto1 |07/05/2012 |13:05 צפיות: 14716
seperator

נדמה שרכבים חדשים לא ימיטו בעיה על המשתמשים כל עוד חווית הנהיגה בהם רציפה ונוחה. מסתבר שגם בין הרכבים הללו ישנו דירוג בטיחות, ואל לנהג לטעות ולהניח כי מיטב הטכנולוגיות יחלצו אותו מכל צרה כמו אי שמירת מרחב או איבוד המיקוד באופן רגעי מהכביש. בכל אופן, הרכבים החדשים כן מצוידים בטכנולוגיות שעשויות להפחית את הנזקים ואפילו למנוע את הפציעה הבאה. לעתים זה יכול להשתלם אפילו יותר (בוודאי אם מדובר במחיר הבריאות שלכם), לנטוש את הרכב הפרטי בבית עד לטיפול הקרוב ולתיקונו, לטובת רכב מהשכרה.

מסתבר שגם בין הרכבים הללו ישנו דירוג בטיחות
מסתבר שגם בין הרכבים הללו ישנו דירוג בטיחות

הבטיחות ברכבי השכרה

הנהיגה ברכב חדש מספקת חווית נהיגה נוחה ונעימה, משום שמדובר ברכבים חדשים שאותם רכשה חברת ההשכרה מהיבואן בדרך כלל או מהמשווק הראשי בארץ והם נמצאים על הכביש מספר שנים בודדות. לא רק שהמפרט הטכני שלהן עשיר ברכיבים חדישים ומשוכללים – כולל מערכות בלימה וסיוע לרכב מיוחדות שעשויות אפילו לחסוך דלק באותו הרכב, אלא שהרכב עובר טיפולים באופן תכוף בין השכרה להשכרה.
רצוי לבחור רכב שהוא בטיחותי
רצוי לבחור רכב שהוא בטיחותי

השכרה של רכב לטווח זמן ארוך

השכרת הרכב בשיטת הליסינג היא הפתרון למי שמעוניין ברכב חדש ובטיחותי, ועדיין אין לו את מלוא הסכום הנדרש לרכישתו בבת אחת. כך, תוך תשלום חודשי מוזל ניתן להפיק תועלת מרכב חדש וצמוד, לאורך תקופה ארוכה שלעתים (לתלוי בסוג העסקה), ניתן גם לרכוש אותו תמורת הפרש הסכום שנותר .

שיקולי בטיחות בחירת רכב להשכרה
בבחירת רכבי השכרה עומדים שיקולים שונים, אולם אם כבר בוחרים רכב שיעמוד לשירותכם לאורך טווח זמן ארוך כאילו היה רכבכם – רצוי לבחור רכב שהוא בטיחותי – ואשר יוצר על ידי טובי היצרנים בעולם. כך רצוי לקרוא מעט יותר על הרכבים ועל הבטיחות במבחנים שונים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות