ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

עצות פרקטיות לתהליך בדיקת חבילות השכרת

השכרת רכב היא אחד מהתחומים הנפוצים ביותר הקיימים היום בכל הנוגע לרכבים. אנו עדים למבצעי רכב בכל פינה, בעיתונות, באינטרנט ובשלטי החוצות, השאלה היא איזה מבצע אטרקטיבי ומה כדאי ?

מערכת auto1 |06/05/2012 |13:05 צפיות: 14630
seperator

כיום יש מספר רב של חברות המציעות שרותי השכרת רכב, חלקן חברות בינלאומית עם רזומה מזהיר וחלקן קטנות יותר וידועות פחות. רובנו כיום לא יודעים כיצד לנפות את שפע המידע הלא רלבנטי עבורנו ולהישאר עם ההצעות המשתלמות והטובות ביותר. לשם כך יש מספר נקודות אליהם יש לשים לב בעת חיפוש רכב להשכרה מתוך שלל החברות השונות.

לפני השכרת רכב יש לקבל המלצות מחברים ומכר
לפני השכרת רכב יש לקבל המלצות מחברים ומכר

כיצד לאתר חברת השכרת מומלצת ?

גם בעת השכרת רכב כמו בכל עסק אחר או קניה אחרת שנבצע המטרה היא לזהות את העסקה הטובה ביותר במחיר הנמוך ביותר, כלומר להשקיע את הכסף בצורה החכמה ביותר. לכן, על מנת לבצע את ההשכרה בצורה הטובה ביותר יש לבצע סקר שוק מקיף המסתמך על הפרטים והגורמים הרלבנטים שאותן חברות משווקות. הדבר החכם ביותר לעשות זה לאסוף את כל הפרטים לטבלה נוחה ולהשוות בין החברות השונות. רצוי לעשות השוואהגם בין טיב השרות והקשב שמקבלים מהחברה ולא ררק השוואה בין גורמים חומריים.
חברות השכרת הרכב הגדולות משכירות כמעט את כל סוגי הרכב הקיימים
חברות השכרת הרכב הגדולות משכירות כמעט את כל סוגי הרכב הקיימים

המלצות מחברים

לחוות דעת של ברי סמכא כמו חברים או אנשי מקצוע חשיבות רבה בעת בחירת החברה הנכונה. לפי השכרת רכב יש לקבל המלצות מחברים ומכרים אודות הרכב שהם לקחו, מחירו, טיב השרות אותו הם קיבלו ועוד. אין כמו מקור מידע אמין על מנת לקבל מידע אודות חברות שונות. יש להציב שאלות בפני החברים ולנסות לדלות מידע בנוגע לכל פרט שעלול להיות רלבנטי, יש לזכור שלחברים אין שום אינטרס ועל כן הם יאמרו את האמת.

אילו דגמי רכב משכירים ?
חברות השכרת הרכב הגדולות משכירות כמעט את כל סוגי הרכב הקיימים, למרות זאת אם יש העדפה מסוימת בנוגע לסוג הרכב יש לבדוק עם חברת ההשכרה האם היא מחזיקה רכב כזה ומה מחירו. דבר נוסף שיש לבחון הוא טיב הביטוח ומה הוא כולל בתוכו. יש להצטייד בביטוח המקיף ביותר שקיים על מנת למנוע בעיות עתידיות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות