ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לקהל לקוחות

באמצעות חברת השכרת רכב, אפשר להגיע למגוון לקוחות ואפילו להציע להם חבילות השכרת רכבים נוחות ומותאמות לצרכיהם. כך ניתן לשכור רכב לתקופות ארוכות או קצרות, ולבחור את סוג הרכב כמו גם את סוג העסקה.

מערכת auto1 |06/05/2012 |13:05 צפיות: 14729
seperator

תיירות פנים וגם השכרת רכב לתיירים בארץ הן שירות מפותח מאוד בישראל. ניתן לשמור על חברות רבות להשכרת רכב, כשכל אחת מציעה שירות דומה לאחרת, ועל כן השני יכול לבוא לטובת הלקוח במחיר. באמצעות אותם רכבים ניתן להגיע לחניוני המטיילים בצפון, בדרום או בכל אתר תיירות בארץ, להתנייד ללא תלות באחרים בכל שעה של היום או השבוע ולהרגיש חופשיים לכל דבר ועניין, בטח לשנות תוכניות פתאום, כשיש מעט מאוד זמן להספיק ולהשלים את התוכניות.

החזקתו של רכב  עלולה להיות עסק יקר לאורך השנה
החזקתו של רכב עלולה להיות עסק יקר לאורך השנה

תחום השכרות רכבים בישראל

השכרת רכב בארץ היא תחום תחרותי שהמחירים בו משתנים לפי היצע וביקוש, וכן לפי התחרות שעומדת מול המשכירים האחרים. ישנן רשתות גדולות יותר או פחות וגם עסקים מקומיים. ניתן להבחין גם בסוגי השכרות שונים – ליסינג לטווח הזמן הארוך של חודשים ושנים או השכרת רכבים לתקופה קצרה בת כמה שעות או יום ואפילו כמה שבועות.
תיירות פנים וגם השכרת רכב לתיירים בארץ הן שירות מפותח מאוד בישראל
תיירות פנים וגם השכרת רכב לתיירים בארץ הן שירות מפותח מאוד בישראל

השכרת רכב ללקוחות עסקיים

הלקוח העסקי הפך מזמן למשתמש עיקרי ברכבי השכרות, כאשר רכבי ליסינג שונים – בעיקר מסוג משפחתיות ורכבי מנהלים, אולם ישנם גם שוכרים שלוקחים רכבים מסחריים כמו למשל רנו קנגו שיכולה לשרת את מי שמעוניין להעביר סחורה ממקום למקום ובנפח קטן יחסית. זה יכול להגיע גם עד למשאיות.

השכרת רכב ללקוחות פרטיים
החזקתו של רכב  עלולה להיות עסק יקר לאורך השנה. כאשר מקבלים את הרכב בעסקה שמשלמים בה רק מאות בודדות של שקלים לחודש, מדובר לעתים על הוצאה זניחה שהייתה יכולה להיות מוצאת בקלות על קניות לבית למשל – ואולם כאן העניין המדובר הוא נוחות ואפשרות הניוד ממקום למקום.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות