ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב 7 מקומות

נסיעה ביחד עם המשפחה יכולה להיות חוויה נהדרת, אם הופכים את האוירה לכזו. בישראל ישנן תקופות חגים לא מעטות שמוציאות את המשפחה לנופש, ואתם מעוניינים ברכב שיהפוך את הדרך לזיכרון מושלם.

מערכת auto1 |03/05/2012 |13:05 צפיות: 21793
seperator

כשאתם פונים לחברת השכרות רכב כדי לשכור רכב נקודתית לצורך טיול או נסיעה ברכב צמוד שאמור להחליף מונית למשל, ישנה אפשרות לשכור רכב השכרה מיוחד ועל פי דרישה. כאשר הנוסעים מונים עד 7 אנשים כולל הנהג, ישנם רכבים אשר זהו הסטנדרט בהם – 5 מקומות ישיבה ועוד שני מושבים מאחור, או שבעה מושבים בנויים בתוך הרכב. אלו גרסאות ידועות ברכבי פנאי ושטח, ובעיקר ברכבי SUV. נסיעה ברכב אחד גדול במקום בשניים עשויה להפחית את המחיר, במקום לשלם על שני רכבי השכרה – משתמשים באחד שיכול להסיע את כולם בחברותא.

החיסכון ברכב מסוג זה שמאכלס שבעה מקומות עשוי להיות אלטרנטיבה טובה למשפחות מרובות ילדים
החיסכון ברכב מסוג זה שמאכלס שבעה מקומות עשוי להיות אלטרנטיבה טובה למשפחות מרובות ילדים

חיסכון בדלק
החיסכון ברכב מסוג זה שמאכלס שבעה מקומות עשוי להיות אלטרנטיבה טובה למשפחות מרובות ילדים שלא מחזיקות רכב או שמארחות ויכול להיות שהרכב הפרטי מושבת או אינו בשימוש ועולה הצורך דווקא לשכור רכב שכזה. כשנוסעים עם רכב אחד ולא שניים שיש בהם 5 מקומות ישיבה כל אחד, חוסכים גם בדלק.
ישנה אפשרות לשכור רכב השכרה מיוחד ועל פי דרישה
ישנה אפשרות לשכור רכב השכרה מיוחד ועל פי דרישה

השכרת רכב: דברים שחשוב לבדוק לפני החופשה
כדי להגיע בנוחות עם כולם, רצוי להתחשב בנוסעים שבאוטו, האם הם מבוגרים או צעירים? במקרה הראשון, יכול להיות שתספיק מערכת שמע טובה, מושבים נוחים במיוחד ומכווננים, מרווח גדול בין המושבים ואיכות נסיעה כזו, שהקפיצות לא תורגשנה. במקרה השני, יכול להיות שיהיה חשוב להוסיף אביזרים שמרגיעים את הילדים כמו למשל DVD על גבי המושבים.

הבטיחות היא חלק מהנסיעה
בין כל אותם שיקולי בטיחות בחירת רכב להשכרה היא קלה – ראשית מתרכזים בסוג הדגם הרצוי. אם למשל תשכרו מליסינג דגם חדש של שברולט אורלנדו, תוכלו להיות רגועים שדווקא משום שהוא דגם חדש, ישנו סיכוי שהוא במצב יותר טוב מרכבי ההשכרה האחרים. בכל מקרה יש לבדוק את הרכב לפני הוצאתו.

הוספת תגובה
תגובות הגולשים
 
מעוניין להשכיר רכב 7 מקומות >>
אטיאס אלון , 22/01/2013 21:25
 
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות