ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת מכונית למען בטיחות משפחתכם

עניין הבטיחות במדינה מתפתחת כמו ישראל בנושא הכבישים הוא חשוב ביותר. אמנם מייצרים את הכביש שבאופן מדעי יגרום לפחות תאונות דרכים, אולם הגורם המרכזי לתאונות הינו האדם עצמו. זו הסיבה שדרוש רכב בטיחותי לנסיעה.

מערכת auto1 |02/05/2012 |13:05 צפיות: 14768
seperator

בטיחות בדרכים היא נושא שחוזר ועולה לצערנו בכותרות לאורך עשורים רבים, ואין מנוס אלא לקיים פעילות מונחית בנושא. בכל מקרה, לא ניתן למנוע צירופי מקרים עצובים ותאונות למיניהן, אולם ניתן להקל על הנזק, או אפילו למנוע אותו לחלוטין. אפילו הנהג הבטוח ביותר בעצמו לא יזלזל בבטיחות של רכב. במקרה שבו הרכב הפרטי כבר אינו בקו הבריאות כדי לנסוע נסיעות ארוכות או שפשוט לא מעוניינים לאוורר אותו מן המחסן, ישנה אפשרות לשכור רכב שהוא בטוח יותר.

מכוניות שעולות על הכביש צריכות להיות, להבדיל מהאדם הנוהג בהן, בכושר שיא
מכוניות שעולות על הכביש צריכות להיות, להבדיל מהאדם הנוהג בהן, בכושר שיא

לשדרג את הרכב בזול

מכוניות שעולות על הכביש צריכות להיות, להבדיל מהאדם הנוהג בהן, בכושר שיא. עליהן להיות בכושר בלימה טוב, עם אפשרות להאיר בפנסים ברורים וחזקים, שההנדברקס ישתף פעולה ולא יהיה שחוק כדי שהרכב לא יתדרדר, שהצמיגים יהיו במצב תקין ושמערכת ההיגוי תגיב באופן תקין. אם ישנו דבר אחד שלא פועל ברשימה זו לפחות, הרי שרצוי לחשוב על רכב שכור, משום שהבטיחות ברכבי השכרה מפוקחת וטובה יותר.
אפילו הנהג הבטוח ביותר בעצמו לא יזלזל בבטיחות של רכב
אפילו הנהג הבטוח ביותר בעצמו לא יזלזל בבטיחות של רכב

הקלה כלכלית

ההוצאות הופכות קלות יותר אילו באמת משתמשים ברכב מהשכרה. אנחנו יכולים לדעת מראש מה תהיינה ההוצאות עבור השימוש ברכב. הרכב נבדק לפני השימוש ומצוי תחת אחריות חברת הליסינג וההשכרה, וכן תחת הביטוח שנעשה לו ממילא – ואפ לא נעשה, יש לברר זאת מראש ולהשוות גם את התנאים בביטוח רכב לצורך העניין.

הבטיחות ברכבים חדשים
בהשכרת רכב משתמשים ברכבים חדשים יחסית שעלו לא מזמן לכבישים. ברכבים כאלו כבר ישנה כרית אויר, ישנה מערכת סיוע בבלימה, מבנה הרכב חזק ומתאים יותר למבחני הריסוק למיניהם. מי שמתלבט בין הדגמים מפאת הבטיחות יכול לבדוק את נתוני טבלאות הריסוק שנעשו למכוניות מכל הדגמים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות