ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחול לאוכלוסיה בעלת מוגבלוית

המודעות לגבי הנגשה לצרכי נכים הפכה לגדולה יותר ויותר. כך גם בתחום הרכב לנכים. מה יעשה נכה אשר מעוניין לטייל ולתור בחו"ל, ונזקק לצורך העניין ברכב נכים מיוחד?

מערכת auto1 |01/05/2012 |13:05 צפיות: 15910
seperator

ההנגשה נמצאת כבר כאן: כספומטים מונגשים, אולמות אירועים, מוסדות ציבוריים ומבנים שיש בהם נגישות גם לקהל הנכים, רכבים, חניות, מוצרי מחשוב ועוד. מה שנראה כמו עניין מובן מאליו עבור אנשים בריאים, לא יהיה עניין של מה בכך עבור בעלי מוגבלויות. כך, לפחות בתחום הרכב חלה התפתחות משמעותית במה שקשור להתניידות של נכים. כפי שישנם רכבי השכרה לאנשים בריאים, כך מעמידים גם רכבי נכים למי שזקוק, אולם בכמות מוגבלת – משום שישנן התאמות שונות שנדרשות לאותו בעל מוגבלות. חברות השכרה לא מחזיקות רכבים רבים כאלו משום שזה לא תמיד ישתלם להן.

סוכני נסיעות מורגלים בהתאמות שונות של הטיול ללקוח
סוכני נסיעות מורגלים בהתאמות שונות של הטיול ללקוח

אפשר להשיג דרך סוכן נסיעות

סוכני נסיעות מורגלים בהתאמות שונות של הטיול ללקוח. עליהם מוטלת האחריות לדאוג גם לליסינג של התייר, כשזה עשוי להעלות את רמת הטיול ואפילו לתלות את קיומו של הטיול בנוכחות הרכב המסוים הזה. סוכנות הנסיעות יכולה לעשות קומבינציה בין חברות ההשכרה ולהעביר את הרכב לשדה התעופה שבו ינחת הנוסע.
לעתים נדרש זמן כדי להסיע את הרכב ממקום למקום
לעתים נדרש זמן כדי להסיע את הרכב ממקום למקום

התקדמות בנושא השכרת רכב לנכים

כשמעוניינים לעשות השכרת רכב בחו"ל הבחירה הנכונה תהיה קודם כל התכוננות מראש לאורך תקופת זמן מוקדמת. לעתים נדרש זמן כדי להסיע את הרכב ממקום למקום. רצוי לבחור בחברת השכרות רכב שיש לה סניף גם בארץ, כדי לנהל את הכול בשפה נוחה ומוכרת.

הכשרת רכב באמצעות השגרירות
ככל שהשגרירות נמצאת בחו"ל כדי לסייע לאנשי ארצה לעמוד בקושי בו הם נתקלים, היא עשויה לסייע גם במציאת רכב השכרה לבעלי מוגבלויות. היא עשויה גם להסדיר את עניין הניירת והביטוח, אלא אם מקבלים את החבילה כולה מול חברת ההשכרה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות