ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג ציוד כבד

שיטת הליסינג שהופיעה במחוזותינו לפני כעשור מציעה יתרונות רבים והיא אטרקטיבית עבור עסקים וחברות. מלבד ליסינג לרכבים פרטיים קיים תחום ליסינג למשאיות ורכבים מסחריים.

מערכת auto1 |30/04/2012 |13:05 צפיות: 15202
seperator

בארץ ניתן לקבל שירותי ליסינג לרכבים כבדים וציוד כבד המאפשר לבחור מגוון רחב של ציוד מהיצרניות המובילות בשוק. פתרון זה, של ליסינג לציוד כבד מאפשר החזקה של ציוד זה מבלי צורך לדאוג לאחזקתו השוטפת. כמו כן ליסינג לציוד כבד הינו פיתרון אידאלי לשמור על חדשנות טכנולוגית כל העת ועל שמירה על משך חיי הציוד.

ציוד כבד הינו ציוד שדורש הון רב לקנייתו
ציוד כבד הינו ציוד שדורש הון רב לקנייתו

כלים וציוד רלבנטי לליסינג

כמו ששוק הליסינג מציע מבחר רחב מאוד של רכבים מדגמים שונים עבור נהגים ברכבים פרטיים ומסחריים כך גם לגבי ליסינג לציוד כבד. כיום מגוון האפשרויות לליסינג של
ציוד כבד הינו רחב מאוד וחברות וארגונים במשק בוחרים בשיטה זו על פני רכישה ישירה של כלים וציוד. כיום ניתן לרכוש בשיטת הליסינג, מלגזות, משאיות, שופלים, מחפרונים, מערבלי בטון, מכבשים, ריהוט סביבתי ועוד.
כיום מגוון האפשרויות לליסינג של ציוד כבד הינו רחב מאוד
כיום מגוון האפשרויות לליסינג של ציוד כבד הינו רחב מאוד

מי עושה שימוש שרותים ליסינג לציוד כבד ?

ציוד כבד הינו ציוד שדורש הון רב לקנייתו, לרוב המחירים הם בסביבות  המאות אלפי דולרים ועל כן לא לכל חברה יש את הרצון או את המשאבים לקנות את הציוד. כיום חברות וארגונים רבים במשק הישראלי עושות שימוש בשיטות הליסינג לרכישת ציוד כבד, בין אלו ניתן למנות, חברות תשתיות גדולות, חברות קבלן, גורמי בניה ממשלתיים, חברות לפינוי אשפה במגזר הפרטי והציבורי, קיבוצים ומושבים ועוד. תחום הליסינג הולך ומתרחב בתחום הציוד הכבד בשל הכדאיות כלכלית שבכך.

יתרון עיקרי של השיטה
היתרון העיקרי של השיטה הוא מהבחינה הפיננסית של התחום. רכישת כלים כבדים היא עניין יקר עד מאוד שחלק מהחברות אינן יכולות להרשות לעצמן. בשיטת הליסינג המימוני ארגונים גדולים יכולים לקבל את הכלים החדשים והטובים ביותר בתנאים נוחים מאוד. אין צורך לקחת הלוואה או לקבל אשראי מגורמים שונים. כמו כן בשיטת הליסינג העלות ידועה מראש והתהליך הופך להיות נוח יותר מאשר קבלת הלוואה מהבנקים. באמצעות שימוש בשיטה זו החברות יכולות להשקיע תקציבים בפיתוח והשקעות במקום בציוד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות