ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארץ לתיירים

כדי לתייר בארץ, תיירי חוץ ופנים נוהגים לשכור רכבי ליסינג לתקופות ארוכות או קצרות. כך, קהל המתיירים בישראל שבנוי מאנשי עסקים או אנשים פרטיים מחו"ל עשוי להגדיל את היקף העסקים של חברות הליסינג.

מערכת auto1 |24/04/2012 |13:05 צפיות: 14890
seperator

תקופת המיתון הכלכלי בארץ ובעולם מראה את אותותיה גם בשוק רכבי הליסינג. לאור הנסיבות הכלכליות הללו שעדיין לא שככו לאורך מספר שנים, חלה ירידה גם במחירי השכרת הרכב. לא רק זאת שהרגלי הצריכה של הלקוח הישראלי השתנו בהתאם והוא הפך להיות בררן יותר – בעקבות גלי מחאות שונים וגם מכורח הנסיבות. מסיבה זו, הליסינג הישראלי אכן תולה יהבו בין השאר גם בפלח האוכלוסיה של תיירות החוץ שמגדילה את נפח העסקים, ובמקביל, ככל שתקרוץ יותר לתייר החיצוני כך יבוא שוב וישתמש בשירותיהם.

מאמץ ההסברה אינו חייב להתבטא רק במילים, אלא גם במעשים
מאמץ ההסברה אינו חייב להתבטא רק במילים, אלא גם במעשים

מעגל של בשורות טובות למשק הישראלי

השכרת רכבים בארץ לתיירי חוץ טובה לכלכלה הישראלית, בעיקר משום שהיא מכניסה אויר רענן אל המגרשים ומסוגלת להשפיע לטובה על המשק הישראלי עם כניסת הכסף הזר אל תוך מחזור העסקים, והגדלת המאזן המקומי. כך, כל שיפור ושינוי שיורגש בשטח השכרות הרכבים לתיירים יכול למשוך יותר לקוחות ולהצמיח את רווחי החברה.
השכרת רכבים בארץ לתיירי חוץ טובה לכלכלה הישראלית
השכרת רכבים בארץ לתיירי חוץ טובה לכלכלה הישראלית

חברת השכרה היא קדמת הבמה בהליכי הסברה

כשישנה פעילות ענפה כדי לגרום לעולם לראות את ישראל כיעד תיירותי, חברות ליסינג מעוניינות להעניק כמה סיבות טובות להעדיף השכרת רכב – ודווקא את שלהן, כשהם מגיעים לישראל. ידוע שהרבה מהצלחה של חברה נסמך על מדיניות שירות, ולכן יכול להיות שהשינוי יעשה דווקא בתחום השירות, ופחות בהוזלות מחירים.

דרך עבודה מקצועית
מאמץ ההסברה אינו חייב להתבטא רק במילים, אלא גם במעשים. חשוב שבכל חברת ליסינג תהיה מודעות גורפת לגבי היחס שלהם לתייר, כולל סיוע בשפות מקור שונות. רצוי שהעובדים יראו  את עצמם כשגרירים של רצון טוב וכנציגים הייצוגיים ביותר שעשויים להשפיע לטובה על התייר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות