ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סוגי ליסינג עיסקי

כאשר אנו שומעים את המילה ליסינג, האסוציאציה הראשונה שעולה לנו לראש היא רכב – השכרה לתקופת זמן ארוכה.

מערכת auto1 |22/04/2012 |13:05 צפיות: 15072
seperator

כיום קיימים שני סוגים עיקריים של ליסינג והם הליסינג המימוני והליסינג התפעולי. הליסינג המימוני, אשר נפוץ יותר בחו"ל, הוא תוכנית ליסינג אשר מקבילה ללקיחת משכנתא לקניית רכב חדש, כלומר, מתבצע תשלום חודשי קבוע לאחר מתן תשלום ראשוני אשר נקבע בעת חתימת החוזה. בסוץ תקופת הליסינג, עומדת בפני הלקוח האפשרות לרכוש את הרכב במלואו, או החלפתו ברכב חדש יותר.

הכיום גם אנשים פרטיים או בעלי עסק קטן יכולים ליהנות מיתרונות הליסינג
הכיום גם אנשים פרטיים או בעלי עסק קטן יכולים ליהנות מיתרונות הליסינג

ליסינג תפעולי

הסוג השני של ליסינג הינו ליסינג תפעולי, אשר דומה לליסינג מימוני מהבחינה שהוא מימון לרכב בצורה של משכנתא – תשלום חודשי קבוע, אך שונה ממנו בכל שמשלמים יותר בכל חודש. אז למה לעשות ליסינג תפעולי אם משלמים יותר? הסיבה היא פשוטה. משלמים יותר כי מקבלים יותר. בעוד בליסינג מימוני כל שאתם משלמים עליו הוא הרכב בלבד, בליסינג תפעולי התשלום החודשי הנוסף הוא למען ביטוח הרכב, טיפולים שוטפים, הנחות במוסך וכדומה.
משלמים יותר כי מקבלים יותר
משלמים יותר כי מקבלים יותר

ליסינג בארץ

ליסינג תפעולי הוא הליסינג אשר נחשב לנפוץ יותר בארץ, אם כי ניתן לראות לא מעט אנשים אשר רוכשים רכב בשיטת ליסינג מימוני. ליסינג תפעולי ניתן לעשות אצל חברות הליסינג בעיקר, אולם בשנים האחרונות הצטרפו ייבואני הרכב לחגיגה. לרוב רואים את הליסינג בקרב בעלי עסקים אשר מחליטים לצ'פר את עובדיהם על ידי רכישת רכב ליסינג בשבילם, אולם כיום אנשים פרטיים יכולים גם להנות מכך.

ליסינג אישי
אם עד לא מזמן רק גופים בינוניים וגדולים יכלו ליהנות מליסינג, הרי שכיום גם אנשים פרטיים או בעלי עסק קטן יכולים ליהנות מיתרונות הליסינג. מונח חדש שהגיע עם הליסינג לפרטיים הוא ה"חוזה אישי" – חוזה אשר מאפשר לאדם פרטי לבנות תוכנית ליסינג לצרכיו מבלי שייצטרך לשלם סכומי עתק.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות