ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג להשכרת רכב בארץ

בחברות להשכרת רכב ישנה אפשרות לשכור רכב לתקופות קצרות, ומזה זמן רב גם לקבל שירות לא פחות חשוב ויעיל – ליסינג לתקופת זמן ארוכה של מספר שנים.

מערכת auto1 |22/04/2012 |13:05 צפיות: 14697
seperator

הביקוש לרכבים פרטיים עולה ועולה. אנשים החלו להבין, כי כמו ספרים רבים שנקנים ברשתות הספרים השונות, אולי עדיף להשקיע במנוי לספריה. כך גם בעניין הליסינג – שוכרים רכב על פי צורך באופן נקודתי, אפילו אם טווח הזמן הזה נמשך לאורך חודשים ארוכים. הביקוש המרכזי בליסינג היה בעבר למכוניות משפחתיות וקומפקטיות כשהיום ישנו ביקוש גדול גם להשכרת רכב לעסק פרטי או מסחרי. האפשרות שלא להשקיע את מלוא הסכום ברכישת רכב אלא להשתמש ברכב חדש לחלוטין מבלי לקנות אותו אלא לשלם על הזכות לשימוש בו כבאופן אישי מעלה יתרונות.

הביקוש המרכזי בליסינג היה בעבר למכוניות משפחתיות וקומפקטיות
הביקוש המרכזי בליסינג היה בעבר למכוניות משפחתיות וקומפקטיות

אחד הפתרונות האהודים – ליסינג

הליסינג הוא פתרון לחברות גדולות שמעוניינות להחזיק ציי רכבים אך לא לקנות אותם. כך אפשר לצפות לתחלופה של רכבים חדשים שישרתו את העובדים ושצורכים פחות טיפולים או משאבים שונים מצד החברה. באמצעות ליסינג תפעולי לעסקים מקבלים שירות מקיף לרכב במסגרת העסקה. כך, אם צריך להשקיע בתיקונים או בטיפולים, האחריות היא של חברת הליסינג.
היום ישנו ביקוש גדול גם להשכרת רכב לעסק פרטי או מסחרי
היום ישנו ביקוש גדול גם להשכרת רכב לעסק פרטי או מסחרי

לאחר סיום התשלומים – מה ייעשה במכוניות?

בדרך כלל משך העסקה הוא כמשך טווח זמן פריסת התשלומים, או כפי שסוכם בחוזה. לאחר סיום תשלומי העסקה, ישנה אופציה לחברה: אם חברת הליסינג תציע, ניתן לרכוש את הרכב על ידי הוספת תוספת הפרשים בין ערך הרכב שיהיה ממילא נמוך יותר מהמחירון ובין מה ששולם עליו. במידה ולא, הרכב יועבר בחזרה לחברת הליסינג – והוא ימכר ללקוח אחר.

ליסינג במגוון פנים
יש כמה שיטות נפוצות שמתאימות עבור חברות – ליסינג מימוני וליסינג תפעולי. הליסינג המימוני יתאים יותר למי שמעוניין לרכוש את הרכב אולם עד אז לשלם עליו מחיר זול, ולהיות אחראי על שאר התשלומים בגפו, ואילו הליסינג התפעולי יתאים למי שרוצה לקחת את כל החבילה ביחד ולשלם עליה מעט יותר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות