ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך לבחור סוכנות למכירת רכבים

עסקאות רכבים הן עסקאות בסדר גודל יקר. בדרך כלל מדובר על רכישה על פי רמת היכולת הכלכלית של אותו קונה, ולכן ממילא מחייבת בררנות – הן לגבי סוג הרכב והן לגבי סוג השירות שמקבלים מהמוכר.

מערכת auto1 |19/04/2012 |13:05 צפיות: 15888
seperator

החרדה שמגיעה לפני שרוכשים רכב תוקפת אנשים לא מעטים. מדובר בהוצאה כספית גדולה יחסית, שמאבדת באופן דרסטי מערכה כבר בשנים הראשונות, וזה אפילו אם היא נשארת שמורה עם מראה חדש. כאשר רוכשים רכב מיד שניה, החששות הולכים ומכבידים. רכב מיד שניה – במיוחד מלקוח פרטי, הוא רכב שרוצים להפטר ממנו מסיבה מסוימת, ולא תמיד זה משום שאחריות היצרן כבר פגה. בחירת רכבים למכירה בעולם של ליסינג פרטי יכולה להיות התשובה.

כשמדובר בסוכנות גדולה ומוכרת, ישנו היצע עשיר של רכבים במגרשים
כשמדובר בסוכנות גדולה ומוכרת, ישנו היצע עשיר של רכבים במגרשים

להתמודד עם הדילמות

אנחנו הישראלים יודעים איש נפש אחיו, וחרדים שמא ירמו אותנו, יסתירו דבר מה, נפגע ממעשי עורמה. על מנת להתמודד עם הדילמות הללו ובהתאם לתקציב הנוכחי, ניתן פשוט לצמצם את הסיכונים – ולרכוש את הרכב מחברת הליסינג. כך למעשה מרויחים אחריות ושירות גם לאחר השלמת תהליך הרכישה, ולא מדובר באדם שלא היה לכם קשר איתו מלפני העסקה שיעלם מעל פני השטח לאחריה.
החרדה שמגיעה לפני שרוכשים רכב תוקפת אנשים לא מעטים
החרדה שמגיעה לפני שרוכשים רכב תוקפת אנשים לא מעטים

לא מעט אינטרסים בנושא הכסף

כפי שהקונה רוצה להשלים עסקה משתלמת בזול, אין דברים בחינם, וכל מה שזול עלול לעלות בעתיד ביוקר. מוכר יודע מה יש בידו, ואם יש לו מוצר טוב ואיכותי, ידע שיהיה תמיד מי שישלם לו יותר על כך. מצד שני, הפניה לחברת ליסינג מסדרת את התוכנית הכי כדאית לרכישת רכב, כשמחירו מלכתחילה נוח וזול יותר ממחיר מחירון.

יתרונות קניית רכב מסוכנות גדולה
כשמדובר בסוכנות גדולה ומוכרת, ישנו היצע עשיר של רכבים במגרשים, ואפשר למצוא שם רכבים בתחלופה תדירה. סוכנות שיש לה גב כלכלי חדש תאפשר תוכניות רכישה שבאות לקראת הלקוח ולהציע רכבים במצב טוב, בטיחותיים ואיכותיים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות