ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שכירות או רכישה

הרבה אנשים מתלבטים האם כדאי יותר לרכוש רכב חדש, או אולי משתלם יותר לשכור אחד. למעשה הדרך השלישית, שיטת הליסינג מציעה לנו את הטוב משני העולמות

מערכת Auto1 |21/08/2011 |13:05 צפיות: 15333
seperator

חייו של בוגר כיום בדרך כלל מלאים בשעות עבודה, ובמה שנותר הוא ממלא את יומו בתחביבים, בכושר, בשהייה בבית ובמנוחה. יש אנשים שמתניידים מדי יום מעבודה לעבודה, ממקום למקום, ובמקרה הזה בוודאי מעדיפים שיהיה בידם רכב קטן משלהם, כזה שיאפשר להם מעט יותר שליטה בסדר היום ופחות לחץ. רבים מן הישראלים נוסעים לעבודתם ברכב, ואם זה לא מספיק, הרי שעובדי חברות הייטק והארגונים הגדולים גם מקבלים רכבים מליסינג דרך החברה. לא כל אחד יכול לאפשר לעצמו את זה, או שבעצם לא כל אחד מודע לאפשרויות שעומדות בפניו.להחליף את הרכב
עכשיו אתם נמצאים בצומת דרכים: אתם יודעים שאתם חייבים רכב למטרה מסוימת ולאורך זמן. השאלה הבאה תהיה- האם לסמוך על רכב ליסינג תפעולי לתקופה מסוימת וקצרה, או פשוט לקנות רכב? בשניהם נתן לקבל רכב חדש, ועדיין לא לשבור קופת חיסכון בשביל לרכוש רכב חדש. בשלב הזה, חשוב לדעת שחברות ליסינג מעמידות פתרונות מימון כלכליים לרכב, בין אם רכישה או בין אם השכרה.

לבצע משימות נקודתיות עם רכב להשכרה?
רכב להשכרה מליסינג נקרא גם רכב מליסינג תפעולי. המשמעות היא שמשלמים מחיר השכרה שכולל גם את הביטוח וכן מקבלים גם שירותים שונים מטעם חברת הליסינג – הסעה לשטיפה והחזרה, הסעה לטסט ולטיפולי מוסך, שירותי דרך ועוד. דרך זו תוכל להתאים למי שיש לו חודש רצוף פעילויות או בשביל להופיע לפגישה חשובה עם רכב מרשים.

להתחדש על הרכב?
מי שאין ברשותו את הסכום המלא שמבוקש על רכב מסוים, יכול לקבל היום פתרון בדמות ליסינג מימוני, כלומר – להתחייב לתקופה ארוכה של שכירות – בין 36-60 חודשים כשבאמצע רצוי שלא לשבור את החוזה, כי יש קנס יציאה. בתמורה – מקבלים רכב חדש מהניילונים, שיש לו אחריות יצרן וגם אחריות מסוימת מהליסינג, יש את האפשרות להיות הבעלים של הרכב בתוספת תשלום מוסכמת מראש, אולם על הלקוח מוטל לדאוג לביטוח בעצמו.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות