ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לנהגים חדשים

נהגים חדשים נחלקים לשניים: אלו שכספם מאפשר להם לרכוש רכב ישן ומרופט, ואלו שמקבלים את הרכב של ההורים או מעדיפים לשכור אותו. מה עדיף לעשות ומאיפה לשכור?

מערכת auto1 |18/04/2012 |13:05 צפיות: 16603
seperator

רכישת רכב ישן אינה תמיד עניין משתלם, מבחינת הביטוח, וגם משום העובדה שהתאונה הכי קטנה שלו עלולה להוביל לכך שזה לא יהיה חוקי לאפשר לו לנסוע בכבישים. ביטוח רכב לא עושה חסד עם רכבים ישנים, בעיקר משום שאלו עולים לגרום לחברות הביטוח להוציא כספים. מצד שני, רכישה של רכב חדש, בתנאים שיכולים להתאים לכל כיס ממוצע – כלומר בתשלומים נוחים, יכולים להיות התשובה לצורך ברכב צמוד. ישנם כמובן בנוסף גם תנאים נוחים למימון לרכב מצד בנק ומקורות פיננסיים אחרים.

התאונה הכי קטנה שלו עלולה להוביל לכך שזה לא יהיה חוקי לאפשר לו לנסוע בכבישים
התאונה הכי קטנה שלו עלולה להוביל לכך שזה לא יהיה חוקי לאפשר לו לנסוע בכבישים

מה לגבי שכירות רכב לנהגים חדשים?

השכרת רכב לנהג חדש היא לא עניין זול במיוחד, או לפחות חברות הליסינג אינן ששות לספק לנהגים אלו. הסיבה היא, שנהגים חדשים מועדים ליותר תאונות מאשר נהגים ותיקים. השכרת רכב גם לנקודת זמן מוגדרת כמו יציאה לחופשה או לאירועים מיוחדים – כמו למשל השכרת רכבי יוקרה לאירועים, מחייבת כיום היערכות מוקדמת של כמה חודשים או לפחות שבועות מראש.
ביטוח נהג חדש הוא עניין יקר
ביטוח נהג חדש הוא עניין יקר

לשלם מעט יותר על ביטוח רכב

ביטוח נהג חדש הוא עניין יקר, משום שחברות הביטוח נתקלות ביותר נהגים מסוג זה אשר עושים תאונות – ואפילו תאונות דרכים קטלניות. גם כאשר שוכרים רכב, חלה החובה לבטח את הנהג לפחות בביטוח חובה, ולכך בדרך כלל דואגת חברת הביטוח בעצמה.

מה צריך לשלם אותו נהג חדש?
הנהג החדש חייב לוודא, אפילו אם אין לו מספיק ניסיון בנושא, כל סעיף וסעיף בחוזה ההשכרה על מנת לברר את העלויות הסופיות. יש לעמוד על גובה גבול ההשתתפות העצמית בביטוח, על הכיסויים שתקבלו, ואפילו רצוי לשאול אם זה כולל ביטוח מקיף לרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות