ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קבוצות רכישה בתחום הרכב

האוזן רגילה לשמוע על קבוצות רכישה בהקשר של נדל"ן, אולם גם רכבים שעולים לא מעט ומהווים את אחת ההוצאות העיקריות בחייו של אדם, יכולים להירכש באמצעות קבוצת רכישה.

מערכת auto1 |17/04/2012 |13:05 צפיות: 15611
seperator

כשקבוצת אנשים פרטיים מתארגנת על מנת לרכוש או להשקיע במוצר או שירות מסוים במחיר מוזל יותר מהמחירון המוצע ללקוח הרגיל, מדובר על קבוצת רכישה אשר עושה שימוש בכוחה המספרי שלה. קבוצת הרכישה יכולה לקבוע מראש את הקריטריונים שלפיה תסכים לכרות את העסקה ויש לפונים יכולת להשפיע על החוזה. קבוצות הרכישה הפכו לפופולאריות ביותר גם בישראל, ומשמשות באמצעות האינטרנט במכירות מיוחדות, כמו גם באמצעות חברות ליסינג למיניהן – כשבראשן – ליסינג לרכבים. הליסינג בשנים האחרונות זלג גם לקהל הפרטי, ובכך צבר הליסינג פרטי כדאיות, כמו גם מסיבות שקשורות במיסוי.

רכבי יד שנייה מליסינג הם רכבים שעדיין חדשים יחסית
רכבי יד שנייה מליסינג הם רכבים שעדיין חדשים יחסית

המעבר מליסינג עסקי לליסינג פרטי

הרפורמה במיסוי לרכבי ליסינג הפכה את השכרת הרכב באמצעות חכירה ממקום העבודה לפחות כדאי ביחס לליסינג הפרטי, בנסיבות שונות. כאשר ציבור ההמונים הפרטי כבר התוודעו לשיטה ולכך שהיא יכולה לסייע גם במימון רכב ובפריסת תשלומים נוחה לרכישתו, לליסינג הפרטי ישנה חזקה כיום על שוק רכבי ההשכרה למיניהם.
כשלקבוצת הרכישה ישנו כוח לקבוע את התנאים לעסקה, העסקאות משתנות
כשלקבוצת הרכישה ישנו כוח לקבוע את התנאים לעסקה, העסקאות משתנות

רכישת רכבים מיד שניה

רכבי יד שנייה מליסינג הם רכבים שעדיין חדשים יחסית – שגילם נע בין 3-4 שנים ולעיתים אף פחות. הצרכן שרוכש אותם באמצעות קבוצת רכישה לא רק שזוכה לקבל רכב שהייתה לו ירידת הערך הגדולה ביותר ועדיין נותר כחדש ותחת תחזוקה שוטפת, אלא מקבל הנחה נוספת שנגזרת מכוח הרבים לקבל את העסקה בתנאים נוחים לכולם.

אפשר לנסח כללי משחק חדשים בכל פעם
כשלקבוצת הרכישה ישנו כוח לקבוע את התנאים לעסקה, העסקאות משתנות מפעם לפעם ומעוצבות לפי חתך הקהל המיוחד שדורש את ההנחה. השוני בין העסקאות יכול להתבטא בגובה המקדמה הנדרשת ובחלוקת התשלומים, סוג הרכב שמקבלים וכן הלאה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות