ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ביטוח צד ג לרכב

ביטוח צד ג הוא אחד הביטוחי הנפוצים ביותר בישראל בעיקר עבור ציבור בעלי הרכבים מיד שנייה ומעלה. הנה סיכום כללי על מאפייני הביטוח השונים

מערכת Auto1 |21/08/2011 |13:05 צפיות: 15471
seperator

במסגרת ביטוחי הרכב הנלווים שניתן לרכוש מחברות הביטוח קיים ביטוח רכב מאוד נפוץ ופופולארי. הביטוח הזה נקרא ביטוח צד ג'. ביטוח צד ג' מגן על בעל הרכב המבוטח מפני תביעות נזיקין של צד שלישי בתאונה. כלומר, במידה אבעל הרכב המבוטח בביטוח צד ג גורם נזק לרכוש של גורם אחר כתוצאה מהשימוש ברכב, את הפיצוי בגין הנזק תשלם חברת הביטוח לצד שנפגע, וכל ההתנהלות המשפטית תעשה בין חברת הביטוח לצד שניזוק, קרי הגורם השלישי.מי רוכש פוליסת ביטוח צד ג?

להרבה אנשים סוג הכיסוי של ביטוח צד ג' נשמע מאוד דומה לסוג הכיסוי שמעניק הביטוח המקיף. במידה רבה יש צדק בדברים הללו מפני שרכבים המבוטחים בביטוח מקיף מקבלים את אותו כיסוי בדיוק, ולכן לא זקוקים לביטוח צד ג. אם כן, מי מהוא קהל היעד של ביטוח צד ג'? ובכן, ביטוח מקיף הוא אחד הביטוחים היקרים ביותר שקיימים בשוק הביטוח, ועבור בעלי רכבים ישנים זה פשוט לא משתלם לרכוש ביטוח יקר כזה. ביטוח צד ג אם כן, מעניק להם פתרון יעיל למקרים מסוג זה.

שדרוגים לביטוח צד ג

במידה ורכשתם ביטוח צד ג' שמעניק כיסוי רק למקרה יחידי ומסוים מתוך שלל הכיסויים אותם מעניקה פוליסת ביטוח מקיף לרכב. במקרה זה ניתן לרכוש כל מיני שדרוגים ושיפורים לביטוח צד ג' כולל שירותי גרירה למקרה והרכב נתקע באמצע בדרך או ביטוח שמשות, שתי תוספות מאוד נפוצות במסגרת ביטוח רכב זה.

ביטוח צד ג' – לא רק לנזקי רכב

הרבה אנשים סבורים שביטוח צד ג' מעניק כיסוי אך ורק במקרים בהם נגרם נזק לרכב של צד שלישי בתאונה. למעשה בכל תאונה בה נגרם נזק לרכוש אנו חשופים לתביעות. גם במקרים בהם גרמנו נזק לגדר הפרדה בצד הכביש, לעמוד של תמרור או לרמזור. לכן כדאי מאוד לרכוש ביטוח צד ג', ולנסוע בראש שקט.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות