ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

עצות פרקטיות לתהליך בדיקת חבילות השכרת

השכרת רכב הינו התחום הנפוץ ביותר באמצעי התקשורת כיום. מעט חברות רכב נאבקות על מספר רב מאוד של צרכנים דרך ערוצי המדיה השונים ואנו בתור צרכנים לא יודעים את מי לבחור.

מערכת auto1 |04/04/2012 |13:05 צפיות: 14824
seperator

הציפיה מצד הלקוחות היא כמו בכל תחום, לאתר את חברת ההשכרה שתציע את המחיר הנמוך ביותר בתמורה לשרות, כלומר לרכב הטוב ביותר. לכן הדרך הטובה ביותר למצוא את הרכב הטוב יותר בעלות המינימאלית היא לבצע השוואות מחיר בתחום. את השוואות המחיר מומלץ לעשות בדרך מושכלת, כלומר לרשום את הנתונים השונים ולסכם את הסגמנטים השונים לפי מחירם. כיום ישנם אתרים שונים המאפשרים את ביצוע ההשוואה באינטרנט.

דרך הטובה ביותר למצוא את הרכב הטוב יותר בעלות המינימאלית היא לבצע השוואות מחיר בתחום
דרך הטובה ביותר למצוא את הרכב הטוב יותר בעלות המינימאלית היא לבצע השוואות מחיר בתחום

קבלת ייעוץ מחברים

חוות דעת מחברים ומכרים הם דרך מעולה לקבל מידע אודות חברות ההשכרה השונות. אין כמו דעת בעל ניסיון על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר. במידה ויש מכרים, חברים או קרובים שביצעו השכרת רכב בזמן הלא רחוק מומלץ מאוד לשוחח עימם ולקבל את כל המידע הרלבנטי אודות הרכב שהם השכירו, עלויות השונות, טיב השרות שהם קיבלו והמחיר שהם שילמו.
בסופו של דבר לאחר שכלול כל הפרמטרים השונים יש לבחור רכב
בסופו של דבר לאחר שכלול כל הפרמטרים השונים יש לבחור רכב

איזה רכבים משכירים ?

כיום ניתן להשכיר כמעט כל סוג של רכב שקיים בשוק. ישנן חברות שמתמחות בהשכרת רכבי יוקרה, יש כאלו שמתמחות בהשכרת ג'יפים ויש כאלו שמתמחות בהשכרת רכב למשפחה. החשוב ביותר הוא להתאים את הרכב לצרכיכם האישיים. התאמה זו יכולה לחסוף כסף רב וכאב ראש מיותר בעת קבלת הרכב. לזוג צעיר רכב קטן עם מנוע קטן יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר, לעומת זאת משפחה צריכה רכב גדול יותר עם נפח מנוע גדול.

היכן לבחור את הרכב בסופו של דבר
בסופו של דבר לאחר שכלול כל הפרמטרים השונים יש לבחור רכב. חשוב מאוד לא לבחור את הרכב רק על פי מחירו כי אם על פי מכלול הגורמים השונים. סוג הרכב, זמן ההשכרה, נפח המנוע ועוד הם רק חלק מהגורמים שיש לבדוק. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק את טיב השרות שניתן מחברת ההשכרה ואת סוג הביטוח.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות