ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כיצד ניתן לקנות רכב בעלות משתלמת

הוצאה על רכישת רכב צפויה להיות גבוהה מהרגיל, ולכן מצטיידים בדרך כלל בתוכניות החיסכון השונות ומגייסים את מיטב המקורות הפיננסיים לעניין. איך הופכים את חווית הקניה לטובה, כשהרכישה מוכיחה את עצמה בדיעבד?

מערכת auto1 |02/04/2012 |13:05 צפיות: 15149
seperator

אפשר לסגל את האמרה, שאם אתם מעוניינים לרכוש רכב בכמה שפחות מעות, רצוי לדעת עליו כמה שיותר. הסיבה המובנת מאליה, היא שהרכב לא תמיד משקף את המצב המכאני האמיתי שלו, מתחת לפני השטח והפגוש. רבים בוחרים בהזדמנויות שקיימות בשוק רכבי יד שנייה, בין אם באמצעות ליסינג, טרייד אין או שוק המכוניות הפרטי. בשיטה זו אין ממש פיקוח על רמת איכות הרכב שמוכרים, אולם ניתן לצמצם את הנזקים על ידי בחירה מושכלת מהגורם הנכון ותוך שימוש בטיפים של אנשים מהתחום.

האדם הפרטי מתקן את הרכב בהתאם ליכולות הכלכליות שלו
האדם הפרטי מתקן את הרכב בהתאם ליכולות הכלכליות שלו

רכישת רכב מגורם פרטי

השוק הפרטי למכירת רכבים הוא שוק פרוץ; רק במקרים מועטים ביותר אפשר לעקוב אחר הטיפולים והתיקונים שהרכב הזה עבר בין הידיים השונות שהיו הבעלים שלו. האדם הפרטי מתקן את הרכב בהתאם ליכולות הכלכליות שלו או לשיקולים אחרים, ובדרך כלל אינו מקפיד על הטיפולים הקבועים לרכב אחת לתקופה.
רכבי ליסינג אלו רכבים שלא עברו את גיל ה-3-4 שנים
רכבי ליסינג אלו רכבים שלא עברו את גיל ה-3-4 שנים

רכישת רכב יד שנייה מליסינג

אם עד לפני מעט יותר מעשור, זה היה השוק הרכבים הבלעדי, הרי שהיום ישנה אופציה נוספת שמרחיבה לא רק את אפשרויות הבחירה בין הרכבים אלא גם מעלה את איכות הרכבים הנמכרים.  רכבי ליסינג אלו רכבים שלא עברו את גיל ה-3-4 שנים, ובכך יכולה להיות עדיין אחריות יצרן לתקופה קצרה לאחר הרכישה. מדובר ברכבים שהיו תחת עסקאות ליסינג תפעולי או מימוני, ובכך זכו לטיפולים בחסות חברת הליסינג.

רכבים שמורים מחברת הליסינג
חברות השכרה לעתים סוחרות ברכבי השכרה שהיו תחת חוזי ליסינג במקומות אחרים. זה עדיין לא סותר את העובדה, שמדובר ברכב שעבר בדיקה לאחרונה לפני שהוצע לקהל הרכישה, ובעיותיו צפו על פני השטח. בנוסף, אלו בדרך כלל רכבים נוחים לתחזוקה וזולים מבחינת צריכת הדלק שלהם.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות