ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב מסחרי לעסקים קטנים

עסקים קטנים רבים מתחבטים בשאלה האם לקנות או להשכיר רכב לעסק. לרכב לעסק קטן משמעות רבה על אופן תפיסת העסק ועל ביצועי ויכולות העסק בעתיד.

מערכת auto1 |29/03/2012 |13:05 צפיות: 15653
seperator

בעסקים קטנים לרוב הכל מתחיל בקטן ולאט לאט גדלים בהתאם לאופן וקצב גידול החברה. עסק קטן יכול להיות גם עסק פרטי שבעליו אינו זקוק לרכב אך הוא ממילא מחזיק כזה אצלו ואז הוא יכול לקבל החזרי מס במידה והוא עונה לתנאים השונים של רשויות המס. כמו כן הרכב יכול להיות רכב שמשמש לצרכי העסק, כמו רכב להובלה, שליחויות, רכב לטכנאים שונים ועוד. עבור כל האשנים הזקוקים לרכב מסחרי לצורך עבודתם עומדת השאלה האם לקנות רכב או לרכוש רכב ?

רכב לעסקים חייב להיות במצב טוב ולשדר יוקרה ואמינות
רכב לעסקים חייב להיות במצב טוב ולשדר יוקרה ואמינות

מצב הרכב

רכב לעסקים חייב להיות במצב טוב ולשדר יוקרה ואמינות. רכב לעסקים אינו יכול להיות מוזנח, הוא חייב לשדר מעט סטייל, אמינות וחידוש. קניית רכב חדש שניראהטוב היא עסק לא זול כלל היכול להגיע למאות אלפי שקלים בחודש. כיום קימות סוכנויות רכב רבות המציעות השכרת רכב לטווח ארוך או שירותי ליסינג שונים המאפשרים להצטייד ברכב חדש ומרשים.
הרכב יכול להיות רכב שמשמש לצרכי העסק, כמו רכב להובלה, שליחויות, רכב לטכנאים שונים ועוד
הרכב יכול להיות רכב שמשמש לצרכי העסק, כמו רכב להובלה, שליחויות, רכב לטכנאים שונים ועוד

רכב כסמל סטאטוס

לעיתים יותר מכל רכב מסמל על סטאטוס מסוים. רכב ששיך לעסק צריך להרשים ולהקנות רושם ראשוני טוב. הוא לא אמור רק להסיע ממקום למקום אלא הוא אמור ליצור רושם מסוים על הסביבה. למרות שרכב גורע זמן בגל עלות וזמן הטיפולים הנדרש חשוב להיות מודע  שלרכב יש השפעה רבה מעבר לפונקציונאליות שלו. ולכן שווה להשקיע קצת יותר ולרכוש או להשכיר רכב מרשים.

להשכיר או לקנות ?
שאלה זו היא שאלת השאלות בתחום הרכבים. לרוב לעסקים שונים מומלץ יותר להשכיר רכב או לרכוש רכב בשיטת הליסינג מימוני או התפעולי. באמצעות שיטה זו שחוכר בעל העסק רכב חדש מהשקית מחברה ובעבור סכום חודשי מסוים הרכב שלו לתקופה מסוימת. בשיטת הליסינג התפעולי בעבור סכום חודשי מסוים, החוכר נהנה גם מטיפולים, אגרות ורישוי על חשבון התשלום. ליסינג לעסקים קטנים הופך להיות נפוץ בשנים האחרונות בשל היתרונות הרבים שלו.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות