ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

לפני ששוכרים רכב חפש את האותיות הקטנות

רבים נוהגים לחתום על חוזים מסוגים שונים, לפני שהם קראו את התנאים שעומדים מאחורי החוזה. מה צריך לחפש לפני ששוכרים רכב? מדובר באחריות גדולה, כשכל נזק שמתגלה או תיקון עלול לעלות מאות שקלים.

מערכת auto1 |26/03/2012 |13:05 צפיות: 15036
seperator

לפני ששוכרים רכב באמצעות חברת השכרה או ליסינג, חשוב ליישר את ההדורים מול חברת ההשכרה, ולא לסמוך על הידע שקיבלתם מהפעם הקודמת שביקרתם בסניף, אפילו אם זה היה אתמול. כל חוזה הוא לגופו, והוא צריך לעניין אתכם באותה המידה שהכסף שלכם מעניין אתכם. בנוסף, יכול להיות שהתנאים הסטנדרטיים בחברת השכרות אחת אינם זהים לתנאים בחוזה השכרה אחר. נכון שישנם הכללים הבסיסיים להשכרת רכב, מה שנהוג בכל חברת השכרות בארץ ובעולם, אולם סביר להניח שעל מה שאתם לא שואלים שאלות, לא תקבלו תשובות.

סביר להניח שעל מה שאתם לא שואלים שאלות, לא תקבלו תשובות
סביר להניח שעל מה שאתם לא שואלים שאלות, לא תקבלו תשובות

מה לדעת לפני קריאת החוזה?

לכל סגנון של השכרת רכב ישנו חוזה: ישנה השכרת רכב שעתית, השכרת רכבים יומית, או ליסינג של כלי רכב לטווח זמן ארוך. חשוב לוודא אם ישנה מגבלת החזר של הרכב בזמן, וכמה משלמים על האחור. בנוסף, ישנה גם הגבלת קילומטראז', שמחושבת על פי תקופת ההשכרה. כל מי שעובר את המגבלה הזו ישלם קנס. ישנם גם דברים נוספים שמשלמים עליהם בפוליסת ההשכרה כמו ביטוח רכב.
אתם מחזיקים בידכם את הפוליסה להשכרת רכב, ואתם רואים שלכל סעיף ישנו תמחור
אתם מחזיקים בידכם את הפוליסה להשכרת רכב, ואתם רואים שלכל סעיף ישנו תמחור

מה לוודא שיש בחוזה?

אתם מחזיקים בידכם את הפוליסה להשכרת רכב, ואתם רואים שלכל סעיף ישנו תמחור. האותיות הקטנות שמאחורי הפוליסה לביטוח רכב או להשכרה, הן האם ישנו שירות סביב השעון? מה לעשות במידה ואין, ובדיוק הרכב נגנב או פסק לפעול? אם אתם מזדקקים לרכב חילופי – בתוך כמה זמן תוכלו לקבל אותו? והאם אתם יכולים להכתיב את הדרך לבחור ביטוח לרכב שלך?

איך לנהל מו"מ עם חברת ההשכרה?
ניהול מו"מ עם חברת ההשכרה הוא פרט חשוב ביותר ותלוי ביכולת האישית. עוד לפני שמכירים את המצב בשוק ההשכרה, אפשר לוודא שהמוצר שקיבלתם תואם לחוזה: שאין בו שריטות ופגמים – וגם אם כן יש לתעד זאת בזמן קבלת הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות