ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

למה כדאי להשכיר רכב

השכרת רכב בישראל היא פיתרון לתיירות חוץ ולתיירות פנים. ללא האפשרות לשכור רכב על כבישי הארץ, אנשים רבים היו מפספסים תוכניות רבות משום חוסר האפשרות הלוגיסטית בתחבורה, או בזבוז כספים רבים וזמן בתחבורה הציבורית.

מערכת auto1 |25/03/2012 |13:05 צפיות: 14903
seperator

משקי ליסינג מטפחים ציי רכבים רבים להשכרה, כדי לאפשר למאות השוכרים בארץ באופן סימולטני ליהנות מהאפשרות של רכב צמוד בזמן הצורך. מדובר בבחירת רכב חדש לגמרי מתוך אוסף הרכבים שחברת הליסינג מציעה. במקביל לסוג הרכב ששוכרים או חוכרים, ניתן לבחור חבילת השכרה מתאימה. לדוגמה, אם שוכרים רכב לטווח זמן קצר, יכול להיות שמחיר ההשכרה ליום יהיה גדול יותר יחסית, ויכול להיות שדווקא השכרת הרכב לטווח הזמן הארוך – ואפילו אם זו השכרת רכבים בחוץ לארץ לתקופה ארוכה.

כאן המקום לקבל שירות של רכב צמוד ובאופן מהיר
כאן המקום לקבל שירות של רכב צמוד ובאופן מהיר

לקוחות עסקיים והיתרונות שעומדים לצידם

חברות וארגונים גדולים נוהגים לצ'פר את העובדים באפשרות להחזיק ברכב שעל פי רוב משמש אפילו כרכב שני בבית, אולם יש יתרון בכך שהוא מסיע את העובד בכל יום לעבודה ואילו הרכב השני משוחרר לבני הזוג ואפשר אפילו להפחית את ההוצאות השוטפות עליו. כאשר משיגים עסקה משתלמת שמעמידה את הרכב החדש לרשות השוכר לאורך שנים, השימוש בו לא חייב להיות רק לצרכי עבודה אלא גם לשימוש פרטי.
האפשרות לעשות ליסינג מימוני יכול להוביל ליתרונות לא קטנים
האפשרות לעשות ליסינג מימוני יכול להוביל ליתרונות לא קטנים

אין לכם שירות רכב חלופי בביטוח רכב?

הרכב הפרטי שלכם מושבת או שהלך טוטל לוס, ואתם לא מנויים על השירות בהשכרת רכב שבו אתם מקבלים רכב חלופי? כאן המקום לקבל שירות של רכב צמוד ובאופן מהיר – ויש כמה סיבות טובות להשכיר רכב במקרה זה. ראשית, לא ידוע זמן תיקונו של הרכב שלכם או האם הוא נגנב ועוד ימצא. בנוסף, יכול להיות שכבר עדיף להיות מנוי על שירות ליסינג מימוני ובסופו של דבר לרכוש את הרכב.

יתרון למי שרוצה לרכוש רכב ואין לו מספיק מזומנים
האפשרות לעשות ליסינג מימוני, לשכור את הרכב לתקופה ארוכה של מספר שנים וליהנות מרכב חדש אפילו שהשוכר אינו הבעלים שלו מן הסתם, יכול להוביל ליתרונות לא קטנים, שמתחילים באחזקה של רכב חדש, מבלי לשלם עליו אפילו בתום תקופת השכירות את מלוא הכסף.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות