ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כל מה שרציתם לדעת על השכרת רכב בארץ

כדי למצוא את חברת ההשכרות הטובה בארץ, צריך לעשות סקר מקיף, מפני שקיימות לא מעט חברות להשכרת רכב בארץ שמעניקות תנאים טובים עם מחירים תחרותיים. אפשר תמיד לקרוא המלצות או לבדוק בעצמכם.

מערכת auto1 |25/03/2012 |13:05 צפיות: 15169
seperator

חברות השכרה פועלות בארץ כבר מזה עשרות שנים, ומעניקות שירותים עדכניים כמו למשל ליסינג- לתקופת השכרה ארוכת טווח, השכרת רכב לטווח זמן קצר או מקיימות עסקאות למימון רכבים. רצוי, שלחברה עמה תערכו את העסקה יהיה גב חזק ולכן קראו כל ידיעה אפשרית שניתן בקשר לחברה הזו – האם נקלעה לקשיים כלכליים לאחרונה? תודות לגב כלכלי איתן, ניתן להשיג תוכניות מימון או הצעות לתוכניות ליסינג משתלמות יותר, והנציג יכול להיות יצירתי יותר כדי לבוא לקראת הלקוח.

אילו השוכר חרג מכמויות מסוימות שסוכמו כמו למשל החזיר רכב ללא טנק דלק מלא, ישלם יותר
אילו השוכר חרג מכמויות מסוימות שסוכמו כמו למשל החזיר רכב ללא טנק דלק מלא, ישלם יותר

מי הלקוח שמגיע לשכור רכב

הלקוח שחברות ההשכרה תאשרנה עסקה מולו צריך להיות בעל רישיון שיש לו תוקף ולעתים גם חשוב הותק – כשנתיים לפחות, כלומר – רצוי שיהיה מעל לגיל 21 – הרבה מכך משום הטעמים שתצבנה חברות הביטוח בפני חברות ההשכרה. בנוסף, יתכן שיאשרו השכרת רכב לנהג בגיל הזה אולם משום שעושים לו ביטוח רכב לנהג צעיר , הוא יעלה גם בהתאם.
כדי לעשות להשכרת רכב בישראל השוואת מחירים
כדי לעשות להשכרת רכב בישראל השוואת מחירים

עלויות השכרת רכב בארץ

ישנם תעריפי השכרה בסיסיים שנובעים מסוג הרכב – רכב מיני, מיניוואן, משפחתי או מנהלים וגם רכב שטח לצורך העניין, מהתקופה בשנה שרוכשים את הרכב – סופי שבוע וחגים או ימי חול, מכמות הזמן ששוכרים את הרכב ומהתוספות הקבועות שרוכשים עם הרכב: מזגן, GPS, DVD ועוד. אילו השוכר חרג מכמויות מסוימות שסוכמו כמו למשל החזיר רכב ללא טנק דלק מלא או שחרג מהקילומטראז' שסוכם, ישלם יותר.

להשוות כדי לצאת נשכרים
כדי לעשות להשכרת רכב בישראל השוואת מחירים , רצוי להיות מעודכן מראש בתנאים ובמחירים הממוצעים בשוק. זה אומר פשוט לקבל הצעות מחיר מכמה עסקים להשכרת רכב ולהתעמק לגבי התנאים להשכרה. רק כך, מעבר למחירים, אפשר להשיג את עסקת ההשכרה המשתלמת.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות