ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

יתרונותיה של השכרת רכב

הליכה ממקום למקום, המתנה ארוכה לאוטובוסים או לרכבות – לכל תכנון ישנו מקדם זמן – לעתים מופרז שעלול לגזול את כל היום. הפתרון בדמות רכב זמין יכול להיות הפיתרון הנוח ביותר

מערכת auto1 |25/03/2012 |13:05 צפיות: 14790
seperator

לזמן שחוסכים אין מחיר. ההתנהלות היום יומית יכולה תמיד להיות טובה יותר בתוך ניהול נכון של זמן, ההמתנה לאוטובוסים, נסיעה במוניות או רכבות שעושות עיצומים בכל ימי שני וחמישי הם לא תמיד הכלי לסמוך עליו כשממהרים, או כשרוצים להפוך את סדר היום להגיוני יותר, רק משום שאתם לא תלויים יותר באחרים. רצועת הזמן היום יומית הופכת לאפשרית, במיוחד כשאתם רוצים להרחיב כעת את המשפחה או להרוויח מיותר מקורות כספים ומתניידים ממקום למקום לאחר הלימודים.

היום נהוג לשכור רכבים רק כדי לטייל ברחביה
היום נהוג לשכור רכבים רק כדי לטייל ברחביה

השכרת רכב למטרות טיולים

היום נהוג לשכור רכבים רק כדי לטייל ברחביה. המטרה היא להשיג את היתרונות שבהשכרת רכב דווקא לרגל הטיול, כמו למשל למנוע שחיקה מהרכב הפרטי שלכם שנשאר בבית או בסניף ההשכרה, או לשכור רכב 4X4 שיש לו יכולות נוספות על אלו של הרכב שלכם ופשוט לחדור יותר לשטחים שעם הרכב הפרטי לא הייתם מגיעים.
שירות השכרת רכב בחו
שירות השכרת רכב בחו"ל הוא המקור והפורמט להשכרות רכב כפי שהן מתנהלות בארץ

האפשרות לשכור רכב בחו"ל

שירות השכרת רכב בחו"ל הוא המקור והפורמט להשכרות רכב כפי שהן מתנהלות בארץ. אין הרבה שוני בין תוכנית להשכרת רכב בחו"ל מול תוכנית בארץ, למעט המחיר, אשר למשל באירופה נתפס לגבוה יותר באופן יחסי. היכולת לגמוע מרחקים עצומים באופן בלתי תלוי בתחבורה ציבורית ובקנה מידה גדול יותר מולידה את הצורך לברר לגבי רכבים עם מנוע דיזל.

איך מתבצעת השכרת הרכב?
לאחר השוואת מחירים והבירור לגבי הפרטים הקטנים שעליהם מחייבים אילו החוזה, ודאו כי אתם מקבלים רכב במצב מצוין, ואם יש בו פגם כל שהוא, לתעד ולמסור למי שמעביר לכם את הרכב מחברת הליסינג.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות