ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בישראל - השוואת מחירים

שוק השכרת הרכב בישראל הוא שוק שהשתנה עד מאוד בעשור האחרון. עד שנות האלפיים האופציה היחידיה שהכרנו הייתה השכרת רכבים למספר ימים, בשנים האחרונות קמו אופציות נוספות, שיטת הליסינג הגיעה לארץ והשכרת רכב על בסיס שעתי ויומי החלה להיות נפוצה גם כן.

מערכת auto1 |22/03/2012 |13:05 צפיות: 15204
seperator

בתחילת שנות האלפיים הגיעה למדינת ישראל חברת אוויס העולמית והחלה להפיץ את שיטת הליסינג. בשיטה זו הלקוח חוכר רכב מהחברה לזמן קבוע מראש ועבור תשלומים חודשים קבועים נהנה מרכב חדש באמתחתו. לאט לאט השוק התחיל להתרגל לשיטה זו וכיום אנו עדים לתופעה אדירה של רכישת רכבים בשיטות הליסינג השונות.

לרוב חברות אלו רוכשות וקונות חברות השכרה קטנות וומזגות אותן לתוך החברה הגדולה
לרוב חברות אלו רוכשות וקונות חברות השכרה קטנות וומזגות אותן לתוך החברה הגדולה

השחקנים הגדולים בשוק השכרת הרכב

השחקנים הגדולים הם חברות הענק שפרוסות בכל העולם ובשנים האחרונות החלו להיפרס גם במדינתנו. לרוב חברות אלו רוכשות וקונות חברות השכרה קטנות וומזגות אותן לתוך החברה הגדולה. בארץ ישנן מספר חברות כאלו ביניהן ניתן למנות את אוויס ויורופקאר שהגיעה למחוזותינו מארופה. לחברות אלו סניפים בכל העולם.
השחקנים הגדולים הם חברות הענק שפרוסות בכל העולם
השחקנים הגדולים הם חברות הענק שפרוסות בכל העולם

השחקנים הקטנים בשוק השכרת הרכב הישראלי

במדינה קיימים הרבה שחקנים קטנים בתחום השכרת הרכב ותחום הליסינג. ככל השהזמן עובר שחקנים אלו מתמעטים וחברות הרכב הגדולות ממזגת ומטמיעות את החברות לתוך תאגידי הענק שלהן. כמו כן, המתחרים הגדולים גורמים לתחרות שגומרת ומעלימה את השחקנים הקטנים מהשוק. למרות זאת ישנם מספר שחקנים שמצליחים לשרוד למרות התחרות העזה בתחום.חברות אלו לרוב מציעות מבצעים אטרקטיבים שונים לקהל הלקוחות על מנת להגדיל את נתוח השוק.

השוואת מחירים בשוק השכרת הרכב
השכרת רכב יכולה להעשות במספר אופנים. הראשון היא באמצעות פניה למשרד להשכרת רכב וקבלת פרטים באופן פרונטאלי, האופציה השנייה והרווחת יותר בימינו היא באמצעות האינטרנט. כיום לכל חברה יש אתר אינטרנט מסודר דרכו ניתן לבצע את ההזמנה ואף להנות מהנחות שונות. כמו כן, לאחרונה קמו פורטלים שונים שמאפשרים לבצע השוואות מחיר בין החברות השונות ולהשאיר פרטים על מנת שהחברות יחזרו אל הלקוח.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות