ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מכירון רכב

מכירון הרכב הינו כלי שיכול לשמש את מוכרי הרכבים, כשמשווים את מחיר המכירה למחיר המכירון. מדובר על כלי נהדר שעשוי למשוך קונים אל הרכב, אפילו את הזהירים שבודקים ומשווים לפני הפניה אל המוכר.

מערכת auto1 |21/03/2012 |13:05 צפיות: 17464
seperator

מחיר הרכב הוא גורם מרכזי מני גורמים שונים שעוזר בבחירת הרכב. המחיר שנקוב במכירון  ישפיע על המחיר אותו ינקוב המוכר. ישנם אנשים המעוניינים לרכוש רכב על פי התקציב, אשר מוגבל ממילא לא רק למחיר הרכב אלא גם כדי שישאר סכום מסוים שישרת את ביטוח חובה לרכב המבוקש. המחיר של המכירון ישמש בפתיחה נאה לעריכת משא ומתן על המחיר, בין אם אתם על תקן רוכשים או על תקן קונים כרגע. רצוי שלא להתייחס אל המחיר שנתן לכם המוכר כגרסה האחרונה שאותה תקבלו, ניתן להתמקח על המחיר, אפילו אם מדובר מכירת רכב ליסינג.

מחיר הרכב הוא גורם מרכזי מני גורמים שונים שעוזר בבחירת הרכב
מחיר הרכב הוא גורם מרכזי מני גורמים שונים שעוזר בבחירת הרכב

אין מכירון רכב אחד, אולם יש מכירון מעודכן יותר

לפני מספר שנים, עד לתקופת האינטרנט, היה שולט בשוק מכירון רכב אחיד שאליו כולם פנו על מנת לבדוק מחירי רכבים ואפשרות לרכוש אותם על פי יד ראשונה, שניה ובגרסאות מכאניות שונות. כיום ישנו מספר של מחירוני רכב, ולא כולם מראים את אותו המחיר. איך אפשרי הדבר? כל אחד נסמך על פי נתונים שלא תמיד מעודכנים נכון לביקוש ולהיצע בשוק.
ישנו מכירון לשנתונים ישנים, לרכבי יד ראשונה, שנייה וכן הלאה
ישנו מכירון לשנתונים ישנים, לרכבי יד ראשונה, שנייה וכן הלאה

מכירונים למכוניות משומשות או חדשות

כדי לבדוק מחירי רכבים יד שנייה  אפשר לפנות למכירונים שבאפליקציות שירות שונות בסמארטפונים, או לגשת פשוט אל רשת האינטרנט שם יחכו לכם לא מעט מכירונים, כאשר אלו שמשתמשים בהם יותר יופיעו בין הראשונים. זו כבר האינדיקציה לשימוש באותו מכירון מעודכן.

מכירון לרכבי ליסינג?
ישנו מכירון לשנתונים ישנים, לרכבי יד ראשונה, שנייה וכן הלאה וכן מכירונים גם לרכבי השכרה. אם המחיר לרכב השכרה או ליסינג לא מצוין, הרי שיש להפחית מספר אחוזים ממחיר המכירון. במכירון לוי יצחק טוענים שיש להפחית בין 11-17%, אולם היחס האמיתי מוחלט על ידי חברת הליסינג, לכן גם כאן יש מיקוח.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות