ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חברות השכרת רכב בארץ לכל מטרה

השכרת רכב אינה רק לתיירים ולמילוי צרכים נקודתיים של השעה, אלא ניתן לשכור רכב לכל מטרה שהיא – ברגע שאנשים יפנימו כי מצוי בכך יתרון כלכלי, כמות השוכרים יכולים להביא את שוק הליסינג וההשכרות למחירים נמוכים אף יותר.

מערכת auto1 |18/03/2012 |13:05 צפיות: 14976
seperator

חברות השכרת רכב  בישראל  משכירות רכבים לא רק לישראלים אמנם – אם כי גם לתיירים, אולם עיקר נתח ההשכרות של רכבים נעשה בשוק הליסינג – ההשכרות לטווח זמן ארוך. השוכרים הם לרוב שוכרים עסקיים, משום שישנם ציי רכבים שלמים שחברות חוכרות עבור עובדיהם – למען הנוחות וקלות ההגעה למקום העבודה, כשהשימוש אינו רק לצרכי עבודה. ישנם גם שוכרים פרטיים שנהנים מתנאי השכרת רכב נוחים ואפילו מאפשרות לרכוש בתום התקופה את הרכב מחברת הליסינג.

עיקר נתח ההשכרות של רכבים נעשה בשוק הליסינג
עיקר נתח ההשכרות של רכבים נעשה בשוק הליסינג

השכרת רכב למקרים מיוחדים

מי שרוצה ליהנות מהיתרונות שיש ברכב, משום שהרכב שלו יצא מכלל שימוש, נגנב או בכל מקרה אחר, יכול לפנות לחברת השכרות רכב. מדובר באפשרות להשכרת רכב באופן נקודתי, או לטווח הזמן הארוך. כך או כך, בכל מקרה ישנו יתרון – לדוגמה, המחיר ליום ככל שתקופת הליסינג מתארכת הולך וקטן, או שרוצים לשכור רק לתקופה מוגבלת את הרכב, ובכך ליהנות ממה שהרכב מציע.
ישנם אנשים שלא מוותרים על האפשרות ליהנות באירועים מיוחדים כמו למשל השכרת רכב יוקרתי לחתונה
ישנם אנשים שלא מוותרים על האפשרות ליהנות באירועים מיוחדים כמו למשל השכרת רכב יוקרתי לחתונה

השכרה של רכבי יוקרה

ישנם אנשים שלא מוותרים על האפשרות ליהנות באירועים מיוחדים כמו למשל השכרת רכב יוקרתי לחתונה. כשרוצים להגיע לחתונה ברכב המרשים ביותר שניתן למצוא, אם אתם סלבריטי שרוצים להפתיע עם רכב מיוחד, אם אתם מחזרים בלתי נלאים שרוצים לקחת את הדייט לטיול – אפילו למספר ימים, ברכב שיכול להמיס לבבות.

השכרה לטווח קצר או ארוך?
זה תלוי בכם! אתם יודעים לאיזו מטרה אתם צריכים את הרכב, ורצוי לבדוק תמיד אופציות שונות, כדי להבין מה האופציה היעילה ביותר עבורכם. יכול להיות שאתם זקוקים לרכב לשבועיים, אולם יותר זול לשכור את הרכב לתקופה של חודש ביחס למחיר ליום.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות