ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך בוחרים מכונית שכורה

השכרת רכב היא פתרון מעולה עבור מי שזקוק לרכב לתקופה קצרה או לשימוש ייחודי. כיום קיימות סוכנויות המאפשרות לשכור רכב לתקופות משתנות החל משעה וכלה בחודשים.

מערכת auto1 |15/03/2012 |13:05 צפיות: 14708
seperator

השכרת רכב הינה אופציה נהדרת עבור אנשים שזקוקים לרכב לתקופות שונות מסיבות רבות. השכרת רכב יכולה להתאים לאדם שרוצה לטייל במדיה ורכבו אינו מאפשר לו זאת, כמו כן שכרת רכב יכולה להתאים לזוג שגר בעיר גדולה ורוצה לבקר את משפחתו אך אינו מחזיק ברכב משלו. כמו כן, השכרת רכב יכולה להתאים לאדם הרוצה לבצע העברת ציוד ממקום למקום ורכבו אינו מאפשר לו.

עבור משפחה שרוצה לצאת ולטייל עם ילדיה חשיבות רבה לגודל הרכב ולנפח מנועו
עבור משפחה שרוצה לצאת ולטייל עם ילדיה חשיבות רבה לגודל הרכב ולנפח מנועו

כיצד לבחור את הרכב ?

כאשר מגיעים לסוכנויות להשכרת רכב לעיתים קרובות מתחילילם להתבלבל מהשפע הרב המוצע לפניכם, הצבעים, הגדלים והמחירים מבלבלים את הלקוח וגורמים לו לעיתים להשכיר רכב שלא לפי צרכיו. הדבר החשוב ביותר לפני השכרת הרכב הוא בדיקת הצרכים השונים של השכרת הרכב ורק לאחר מכן לבחון אילו רכבים יכולים לענות על הצרכים השונים הללו.
כאשר מגיעים לסוכנויות להשכרת רכב לעיתים קרובות מתחילילם להתבלבל מהשפע הרב המוצע לפניכם
כאשר מגיעים לסוכנויות להשכרת רכב לעיתים קרובות מתחילילם להתבלבל מהשפע הרב המוצע לפניכם

רכב למשפחה

עבור משפחה שרוצה לצאת ולטייל עם ילדיה חשיבות רבה לגודל הרכב ולנפח מנועו. זוג עם שני ילדים ומעלה יצטרכו רכב גדול ומרווח עם תא מטען שמספיק לאחסון הציוד של כולם. כמו כן נפח המנוע צריך להיות גדול מספיק על מנת שיוכל להגיע רחוק ולסחוב את המשפחה כולה יחד עם הציוד הרב שלה. מרווח ונוחות ברכב יכולים לצמצם חיכוים ואי נעימויות רבות שעלולות לצוץ בין יושבי הרכב.

סוגי רכבים נוספים
עבור זוג שגר בתל אביב וזקוק לרכב אך ורק בשביל התנועה בעיר, רכב קטן יספיק. כיום קיימת קטגוריה חדשה של רכבים אקסטרא קטנים, רכבים אלו חסכוניים עד מאוד בדלק ומאפשרים מציאת חנייה בקלות יחסית. סוג נוסף של רכב שניתן לשכור הינו רכב שטח, השכרת רכב במדבר יהודה יכולה לספק חוויה מדימה עבור אלו שאוהבים את הטבע ואת המדבר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות