ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מתי כדאי להשכיר את הרכב

טיול בחו"ל עם רכב הוא אחד מהדרכים הטובות והנעימות לטייל במדינה זרה. למקום ולמועד השכרת הרכב חשיבות רבה הן מבחינת המחיר והן מבחינת אופי הטיול וסוג הרכב.

מערכת auto1 |14/03/2012 |13:05 צפיות: 15068
seperator

השכרת רכב בארה"ב או ברומא היא דרך נהדרת לתור את המדינה. באמצעות השכרת רכב ניתן להגיע לפינות חמד שלא ניתן להגיע אליהן עם תחבורה ציבורית. כמו כן, השכרת רכב יכולה להיות יעילה עבור משפחה שנוסעת לטיול ארוך ורוצה להיות עצמאית ולא תלויה בסביבתה בטיול. בעת השכרת רכב ניתן לתכנן את הטיול כראות עיני המטייל, לבחור מקומות שונים לעצירה ומנוחה ולהגיע למקומות פחות מתוירים ומענינים לא פחות.

כיום ניתן להשכיר כמעט כל רכב בחו
כיום ניתן להשכיר כמעט כל רכב בחו"ל

איזה רכב להשכיר ?

כיום ניתן להשכיר כמעט כל רכב בחו"ל. עבור טיול של זוג, רכב קטן שצורך מעט דלק יכול להספיק, למשפחה מומלץ לשכור רכב גדול עם תא אחסון גדול ומושבי נוסעים מרווחים. לאיש עסקים שנוסע לפגישות עבודה ניתן להתאים רכב מכובד ששישרת אותו בכבוד. כמו כן, עבור משפחה שרוצה לטיל באזורים סבוכים והררים יכול להיות שדווקא ג'יפ יהיה האופציה הטובה ביותר. חשוב לשכלל מספר גורמים לפני שמשכירים רכב, לבחון היטב מה שימושי הרכב, לבחון מה העלויות השונות של הרכב ולבדוק את העלויות הנוספות של דלק שיוספו לשימוש הרכב.
בעת השכרת רכב ניתן לתכנן את הטיול כראות עיני המטייל
בעת השכרת רכב ניתן לתכנן את הטיול כראות עיני המטייל

כיצד להשכיר רכב בחו"ל ?

כיום ישנן מספר שיטות להשכרת רכב בחו"ל. הראשונה היא פניה לחברות ההשכרה הבינלאומיות הממוקמות בארץ והשכרה דרכן. היתרון, עבודה מול נציג ממשי, פנים אל פנים, החסרון עלות גבוהה יותר. שיטה שניה, השכרת רכב דרך חברה בחו"ל. כל מה שיש לעשות הוא ליצור קשר עם אחת החברות בחו"ל וסגור ע רכב להשכרה בצורה טלפונית. היתרון, לרוב המחיר יהיה זול יותר, החסרון, איננו יודעים איזה רכב נקבל, מה טיב השרות וכדומה. האופציה השלישית היא השכרת דרך סוכנויות רכב בחו"ל, היתרון, קבלת רכב במקום לפי בחירת הלקוח, החסרון, לעיתים לא יהיה את הרכב הרצוי בתאריך הרצוי.

השכרת רכב באינטרנט
כיום קיימים הרבה אתרים באינטרנט המאפשרים לעשות השוואת מחיר והשכרת רכבים דרך רשת האינטרנט. היתרון העיקרי הינו נושא המחיר, לרוב המחיר יהיה זול יותר מכיוון שנעשית השוואת מכונית, החסרון, שוב איננו יודעים בדיוק מול מי עובדים ומה טיב השרות אותו נקבל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות